Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Photoshop ''Makineye özgü tercihler okunurken bir hata oluştu...''

Abra Artz

Üye
Adobe Photoshop uygulamasına girdiğimde ilk kez bu hata ile karşılaştım. Ekranda küçük bir kutucuğun içinde ''Makineye özgü tercihler okunurken bir hata oluştu. Bunlar varsayılan değerlere sıfırlanacak.'' şeklinde bir yazı vardı. Photoshop'u kullanırken bir sorun ile karşılaşmadım ama yeni dosya açamıyorum sadece eskiden yaptığım çalışmaları düzenleyebiliyorum. Yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• resim_2021-01-21_184003.png
    resim_2021-01-21_184003.png
    5.3 KB · Görüntüleme: 7

Spunkram

Yönetici
Yönetici
photoshopu ingilizce yap videoları mevcut, sonra hatanın orjinalini aratmayı dene çünkü ben hiç böyle bi hatayla karşılaşmadım bile be bropam :(

Abra Artz

Üye
Kral ingilizceye çevirdim ama artık hata vermiyor :D Birdaha hata verirse paylaşırım teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.(Resetlemek işe yaramamıştı bro :( )

Hartting

Moderatör
Moderatör
Abra Artz' Alıntı:
Adobe Photoshop uygulamasına girdiğimde ilk kez bu hata ile karşılaştım. Ekranda küçük bir kutucuğun içinde ''Makineye özgü tercihler okunurken bir hata oluştu. Bunlar varsayılan değerlere sıfırlanacak.'' şeklinde bir yazı vardı. Photoshop'u kullanırken bir sorun ile karşılaşmadım ama yeni dosya açamıyorum sadece eskiden yaptığım çalışmaları düzenleyebiliyorum. Yardımcı olur musunuz?

hata bana gelmişti ama nedenini tam olarak bilmiyorum, ingilizce şekilde yt de aratırsan çıkabilir hata videoları mutlaka vardır, resetlemeyi dene, yada alanın yetersiz olabilir alandan dolayı ortaya çıkan hatalardan olabilir kankam.

Black_Down*1

Moderatör
Moderatör
Merhaba. Tercihlerden sıfırlama yaparsan sorun çözülecektir. İyi çalışmalar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar