Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü premier pro extensions

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatoss

Üye
Belki çok az bir versiyon farkı vardır. Yani mesela senin ki 13.0 versiyonudur. Ama onun desteklediği en az 13.1 dir vesaire
sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum ve çözemedim de hala maalesef, her yolu denemiştim adobe extensions manager yüklememi söyleyen falan olmuştu oradan falan da denedim yine de çözemedim. o yüzden belki sürüm farkındandır dedim.

Web sitesi
www.instagram.com
sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum ve çözemedim de hala maalesef, her yolu denemiştim adobe extensions manager yüklememi söyleyen falan olmuştu oradan falan da denedim yine de çözemedim. o yüzden belki sürüm farkındandır dedim.
Olabilir. Orijinal kullanıyorsan Creative Cloud uygulamasından sende olanın birkaç versiyon üstünü indir. Sürümün 2019 ise 2020'ye çıkma 2019'un indirebildigin en son sürümünü indir
Crack kullanıyorsan da üst kısımda Help sekmesinden About Premiere Pro gibi bir kısım vardı ordan sürüme bakabilirsin ve üstünü indirebilirsin

fatoss

Üye
Olabilir. Orijinal kullanıyorsan Creative Cloud uygulamasından sende olanın birkaç versiyon üstünü indir. Sürümün 2019 ise 2020'ye çıkma 2019'un indirebildigin en son sürümünü indir
Crack kullanıyorsan da üst kısımda Help sekmesinden About Premiere Pro gibi bir kısım vardı ordan sürüme bakabilirsin ve üstünü indirebilirsin
2021 i yükledim halloldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar