Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Premier Pro'nun yüksek bir şekilde kasma ve donma sorunu

KrmnGamer

Üye
Merhabalar

Hazırlamış olduğum Videoları Proje kısmına atıp sequence ayarlarımı yapıyorum buraya kadar hiçbir sıkıntı yok fakat Videoları Timeline'a attıktan sonra Premier Pro kasmaya ve donmaya başlıyor (Video veya Önizleme değil tamamen program donuyor) düne kadar hiçbir sorun yoktu bugün böyle bir sorun yaşadım.

Düzeltmek için denediğim yöntemler: - Uygulamayı yeniden başlattım -- Bilgisayarı Yeniden Başlattım -- Uygulamayı Silip Tekrar Geri Yükledim --

Tdd

Üye
uygulama verilerini sıfırlaman işe yarayabilir ben 23 sürümünden 24 e güncelediğimde bu anlattığına benzer bi sıkıntı yaşamıştım Edit - Preferences - Media Cache kısmından delete yaparsan sorun çözülebilir ama unutma bunu yaptığında verilerin silinir. Bilgisayarının donamı yeterli ise bu dediğim çözüm işini görür. Denersen Buraya cevap yaz başkalarıda faydalanabilir. Oldu yada Olmadı yazabilirsin.

KrmnGamer

Üye
Çözüldü olarak işaretleyemedim sorunu tam olarak arkadaşın anlattığı şekilde çözdüm herkese iyi çalışmalar...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar