Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Premiere de fotoğraf, nadir olarak da video import edemiyorum.

Merhaba, premiere de import kısmına fotoğraf, çok çok nadir olarak da video atamıyorum. Bütün import yöntemlerini denedim ancak sadece fotoğrafı photoshop a atıp psd dosyası olarak alıyor. Bunun nedeninini söyleyebilir misiniz?

Emir Timur

Üye
Konuyla alakalı ekran görüntüsü atar mısın? İmport penceresi, belgeleri eklediğin pencere dahil olsun.

osmanyigit8

Moderatör
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Aynı sorunu ben de ilk defa yaşadım ne yapacağımı bilmiyorum. Programın verdiği uyarıyı bırakıyorum.

Ekli dosyalar

• Adobe Premiere Pro CC 2019 - C__Users_PC_Belgeler_Adobe_Premiere Pro_13.0_Untitled _ 11.01.202...png
    Adobe Premiere Pro CC 2019 - C__Users_PC_Belgeler_Adobe_Premiere Pro_13.0_Untitled _ 11.01.202...png
    7.8 KB · Görüntüleme: 7

Laxeux

Yönetici
Yönetici
Web sitesi
instagram.com
Burak Ege Gül' Alıntı:
Merhaba, premiere de import kısmına fotoğraf, çok çok nadir olarak da video atamıyorum. Bütün import yöntemlerini denedim ancak sadece fotoğrafı photoshop a atıp psd dosyası olarak alıyor. Bunun nedeninini söyleyebilir misiniz?

Crack hatası arkadaşlar çözüm yok neredeyse

Black_Down*1

Moderatör
Moderatör
Merhabalar. Başka dosya türlerine çevirip Import etmeyi deneyin belki çalışır. .bmp bile denemelisiniz. Bit umut çalışacaktır. Ayrıca renklerde sıkıntı yaratabilir. Rgb ve Cmyk olayını bilirsiniz. Rgb de deneyin Cmyk da. Çalışabilir belki. İyi çalışmalar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar