Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Premiere Pro Çalışma Alanını Kaydetme

Arkadaşlar merhabalar ben premiere proda çalışma alanını kaydediyorum kendi çalışma prensibime göre ama kaydedip açınca yine eski standart halini alıyor... Yardımcı olabilirmisiniz...AÇINCA.jpgKAYIT.jpg

NeArarsan

Üye
Windows >Workspaces > Save as new workspace deyip istediğiniz adı vermeniz ve ok ye basmanız lazım . sonra tekrar Windows >Workspacaes verdiğiniz adı seçmeniz lazım. Sonra açılınca yine Windows >Workspacaes ismi seçin sizin kaydettiğiniz gelir.

Dediğiniz gibi yapıyorum ama yinede kaldırdığım pencereler çıkıyor
VİDEO İZLEME PAROLASI: 153153

Son düzenleme:
Program bir şeylerden bir şekilde etkilenmiş. Daha çok bu gibi sorunları (ve daha beterlerini) plug in yükledikten sonra yaşıyorum. Aynı sorunu denedim şimdi 2020 sürümünde, böyle bir problem yaşamadım. Plug in yüklediyseniz ve vaktiniz de varsa bazı kısayollar değişmiş bile olabilir, bazı efektler sorun yaratabilir vs. İyice temizleyip, silip tekrar yüklemek bu sorunu çözmeyebilir ama denemeden bilinemez, Neyle ne şekilde etkilendiğini bulmak gerek. Sırf böyle şeyler için bilgisayarına format atan arkadaşlarım var :rolleyes:

Ya kaldırdım tekrar yükledim hiçbir plugin vs yüklemeden çalışma alanını düzenledim yine aynı şey çıldırcam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar