Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Premiere Pro Hangi Sürümünü Kullanmalıyım ??

hdytz

Üye
Merhaba, sorunum şu premiere pro 2020 indirdim ve video editlemeye başlarken pc min kastığını farkettim.

Fakat pc de 8GB RAM ve AMD RYZEN 5 var. 

Sizce pc de premier pro nun hangi sürümünü kullanmalıyım ??

Spunkram

Yönetici
Yönetici
Laptop olduğu için cc 2020 üzerinde kasması çok normal biladerim. Bana kalırsa eski sürümlere yönel cc 2015 gibi. Kasmadan çalıştırır, lumetri color dahil her şey içerisindem evcut hiçbir fark yok. Sadece çok ufak tasarım farkları var onlar da minnacık şeyler hiçbir fark yok yani

emirturac

Üye
Onur hocam çok doğru söylemiş. Benim tecihim 18den yana olurdu. Şu an ki bilgisayarımın özellikleri yeterli olsa bile 19 20 gibi sürümlerin olmayacak yerlerde takıldığını görüyorum. Bana nedense 18 daha stabil geliyor :))

hdytz

Üye
Spunkram' Alıntı:
Laptop olduğu için cc 2020 üzerinde kasması çok normal biladerim. Bana kalırsa eski sürümlere yönel cc 2015 gibi. Kasmadan çalıştırır, lumetri color dahil her şey içerisindem evcut hiçbir fark yok. Sadece çok ufak tasarım farkları var onlar da minnacık şeyler hiçbir fark yok yani

Eyvallah abi çok teşekkür ederim sıkı takipçinim :D

emirturac' Alıntı:
Onur hocam çok doğru söylemiş. Benim tecihim 18den yana olurdu. Şu an ki bilgisayarımın özellikleri yeterli olsa bile 19 20 gibi sürümlerin olmayacak yerlerde takıldığını görüyorum. Bana nedense 18 daha stabil geliyor :))

değerlendireceğim hocam eyvallah ;)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar