Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Premiere Pro Proje Çalışma Alanında Kasma Problemi

Herkese Merhaba;

Bu konu ile ilgili mevcut konular var ancak ben hepsini denediğim ve sonuca ulaşamadığım için yeni bir konu açma gereği hissettim. Şimdi benim problemim diger konularda ki arkadaşlarımızın yaşadıkları ile aynı fakat benim kullandığım sistem üst segment bir sistem diyebiliriz. Buna rağmen bu sorunu yaşıyorum ve kasma sorununu gidermek adına yapılan ve önerilen tüm işlemleri uyguladım yine sorun devam ediyor. Aşağıda sistem detaylarımı paylaşıyorum. Bu bileşenler ile oluşmuş bir sistem premiere pro prjoe çalışırken ön izlemede ciddi anlamda kasıyor. Bu arada Adobe programlarımda lisanslı orjinal ürünler. Crack vs kullanmiyorum.

İntel Core i7-12700K
4x16 Kingston Fury Renegade 64GB 3200Mhz Ram
1tb Kingston Renegade ssd 7300/6000
Asus Prime Z690-P Wifi D4
Asus Tuf Gaming RTX 3070
Asus Tuf Gaming 750W 80+
Corsair iCUE H100i Elite Capellix Sıvı Soğutucu

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Herkese Merhaba;

Bu konu ile ilgili mevcut konular var ancak ben hepsini denediğim ve sonuca ulaşamadığım için yeni bir konu açma gereği hissettim. Şimdi benim problemim diger konularda ki arkadaşlarımızın yaşadıkları ile aynı fakat benim kullandığım sistem üst segment bir sistem diyebiliriz. Buna rağmen bu sorunu yaşıyorum ve kasma sorununu gidermek adına yapılan ve önerilen tüm işlemleri uyguladım yine sorun devam ediyor. Aşağıda sistem detaylarımı paylaşıyorum. Bu bileşenler ile oluşmuş bir sistem premiere pro prjoe çalışırken ön izlemede ciddi anlamda kasıyor. Bu arada Adobe programlarımda lisanslı orjinal ürünler. Crack vs kullanmiyorum.

İntel Core i7-12700K
4x16 Kingston Fury Renegade 64GB 3200Mhz Ram
1tb Kingston Renegade ssd 7300/6000
Asus Prime Z690-P Wifi D4
Asus Tuf Gaming RTX 3070
Asus Tuf Gaming 750W 80+
Corsair iCUE H100i Elite Capellix Sıvı Soğutucu
tüm projelerinde mi yaşıyorsun? önizleme kalitesi ayarın ne durumda? pre-render aldığında kasma devam ediyor mu?

Belirttiğiniz tüm hallerde yapıyor. Sadece Proxy ayarı yapıp encoder ile projeyi acarsam sorun olmuyor ama her seferinde de böyle uğraşmak zaman alıyor.

bir aralar diskim %70-80 doluluk oranlarına ulastıgında böyle bir problem yaşamıştım. bir seyler sildigimde duzelmişti. böyle bir durum soz konusuysa denemeye deger

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar