Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Premiere Pro Sekans Dosya Sıralama Problemi

Merhaba, elimizde çekilmiş sıralı birçok vlog görüntüsü var, hepsinin isimleri sıralı halde fakat bunu premiere pro'ya import ettikten sonra bütün videoları sekansa aktarınca ilk başta sıralı gidiyor aralarda videoların sıralamaları karışıyor. Örneğin 0010, 0011, 0012.. diye giderken birden araya 0042, 0043, 0044 farklı videolar girip sıralama bozuluyor. Bu sıralamayı otomatik olarak nasıl ayarlayabiliriz? Çünkü yüzlerce sıralı vlog video dosyası var, sıralı gitmemiz gerekiyor.

Laxeux

Yönetici
Yönetici
Web sitesi
instagram.com
direkt timeline atmak yerine önce project kısmına import edin orda panelin sağ altından görüntüleme şeklini liste yapın sonrasında da ctrl ile tek tek sıraya göre seçin videoları ardından da timelinea sürükleyin böylece probleminiz çözülmüş olur

direkt timeline atmak yerine önce project kısmına import edin orda panelin sağ altından görüntüleme şeklini liste yapın sonrasında da ctrl ile tek tek sıraya göre seçin videoları ardından da timelinea sürükleyin böylece probleminiz çözülmüş olur
Zaten project kısmına import ederek çalıştığım için normal olarak yazma gereği duymadım, project kısmında sıralı görünüyor ama timeline a attığım zaman sırayla giderken bir yerden sonra sıra karışmaya başlıyor

Ben project kısmına klasör olarak atıp dosya numarasına göre sıralıyorum son dosya dan ilk dosya ya shift e basıp hepsini seç yapıyorum o şekilde attığımda söylediğiniz sıralama problemi yaşamadım bu zamana kadar 600-700 dosyalı içeriklerde bile başıma gelmedi

Ben project kısmına klasör olarak atıp dosya numarasına göre sıralıyorum son dosya dan ilk dosya ya shift e basıp hepsini seç yapıyorum o şekilde attığımda söylediğiniz sıralama problemi yaşamadım bu zamana kadar 600-700 dosyalı içeriklerde bile başıma gelmedi
Evet ben de o şekilde düzgünce klasörlüyorum ardından hepsini seçtikten sonra sekans'a atıyorum 100+ video dosyası başlarda sıralı gidiyor ardından baktığımda sıralama bozulmuş bir çok video sıralı gelmemiş oluyor

Project kısmına dosyaları attıktan sonra dosyaları okuması için biraz bekliyor musunuz? Sağ aşağıda dosya ismi yanında mavi bar dolar. Veya o kısımda herhangi bir sorun simgesi var mı programı lisanlı mı kullanıyorsunuz ekran kartınız güncel mi ram kapasiteniz düşük mü frekans değeri işlemci frekans değeri ile uyuşuyor mu bunların hepsi birer etkendir

Project kısmına dosyaları attıktan sonra dosyaları okuması için biraz bekliyor musunuz? Sağ aşağıda dosya ismi yanında mavi bar dolar. Veya o kısımda herhangi bir sorun simgesi var mı programı lisanlı mı kullanıyorsunuz ekran kartınız güncel mi ram kapasiteniz düşük mü frekans değeri işlemci frekans değeri ile uyuşuyor mu bunların hepsi birer etkendir
Evet zaten proxy alıyorum, herhangi bir problem yok video editleyip çıkartabiliyorum, sistemim de yeterli, sadece sıralama problemi var.

crack kullanıyorsanız onunla alakalı olabilir sanırım tek çare videoları sıralayıp 20şer 30ar seçip timelinea atmak
Evet crackli ama daha önceden (2017 sürümü kullanırken) böyle sorun yoktu, 2022 versiyonuna geçtim belki ondandır, ama yine de ilginç bir hata.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar