Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Premiere Pro ve After Effects ile gelen Maxon uygulamaları

Web sitesi
www.keremakin.com
Merhaba arkadaslar,

Uzun zamandir Premiere Pro ve After Effects programlari orijinal olarak bilgisayarimda kurulu, arada kullaniyorum.
Yalniz Creative Cloud üzerinden ilk kurulumu gerceklestirdigimde bu programlara (sanirim After Effects programina) ek olarak Maxon uygulamari da (Cineware, Cinema 4D, Commandline vs.) kuruldu bilgisayarima, kurulumda ben secmedim bu uygulamalari.
Ben cinematic veya 3D, 4D islerle ugrasmiyorum. Sadece ufak tefek kesme isleri ve arada After Effects'te Audio Spectrum falan yapiyorum.

Bu Maxon uygulamalari nedir ve ne isime yariyor? Ihtiyacim var mi? Bilgisayardan kaldirsam, Premiere ve After Effects kullaniminda sorun yasar miyim?

Yardimci olabilirseniz sevinirim. Tesekkürler.

Loki

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Adobe creative Cloud içinde Maxon mevcut değil. hatırlamadığınız bi zamanda indirmiş olabilirsiniz farklı bi yerden. maxon bi plugin şirketi bir sürü renk 3dler vfxler bulunduran çeşit çeşit pluginler satan bi kuruluş

Web sitesi
www.keremakin.com
Adobe creative Cloud içinde Maxon mevcut değil. hatırlamadığınız bi zamanda indirmiş olabilirsiniz farklı bi yerden. maxon bi plugin şirketi bir sürü renk 3dler vfxler bulunduran çeşit çeşit pluginler satan bi kuruluş

Hayir, baska bir zaman indirmedigimden eminim. Bi ara PC degistirdigimde hatta Adobe programlarini yeniden yükledim ve yine bu uygulamalarla birlikte yüklendi. Yani Adobe uygulamalariyla birlikte kuruldugundan eminim. Yalniz neden kuruluyor ve kaldirirsam Adobe uygulamalarina bi etkisi olur mu bilmiyorum.

Uygulamalar bunlar:

Bildschirmfoto 2022-09-30 um 00.45.55.png

Loki

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Hayir, baska bir zaman indirmedigimden eminim. Bi ara PC degistirdigimde hatta Adobe programlarini yeniden yükledim ve yine bu uygulamalarla birlikte yüklendi. Yani Adobe uygulamalariyla birlikte kuruldugundan eminim. Yalniz neden kuruluyor ve kaldirirsam Adobe uygulamalarina bi etkisi olur mu bilmiyorum.

Uygulamalar bunlar:

Ekli dosyayı görüntüle 4265
windows işletim sistemini kurarken ısonun içinde bu tarz programlarda olabiliyor oynanmış ıso ise tahminen ondandır silin gitsin

Web sitesi
www.keremakin.com
windows işletim sistemini kurarken ısonun içinde bu tarz programlarda olabiliyor oynanmış ıso ise tahminen ondandır silin gitsin
Windows kullanmiyorum. Ama Windows'a kurdugum zaman da bu programlar kuruluyordu Premiere ve After Effects ile birlikte. Su an Mac kullaniyorum ve Adobe programlarini kurarken bu uygulamalar yine kuruldu beraberinde. Nedenini anlamadim ama silelim bakalim. Sorun olursa, bastan kurarim programlari. Tesekkürler.

Loki

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Windows kullanmiyorum. Ama Windows'a kurdugum zaman da bu programlar kuruluyordu Premiere ve After Effects ile birlikte. Su an Mac kullaniyorum ve Adobe programlarini kurarken bu uygulamalar yine kuruldu beraberinde. Nedenini anlamadim ama silelim bakalim. Sorun olursa, bastan kurarim programlari. Tesekkürler.
silip tekrar orjinal sürümünü yüklediğinde bilgilendirir misin tekrar geliyorlar mı. öyleyse adobenin maxon ile anlaşması olabilir belki

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar