Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Render alırken error report for sorunu

Merhaba 3 gündür Adobe premiere pro ile uğraşıyorum bir türlü render alamıyorum videoyu kurguluyorum ama render alırken Error report for ekranı geliyor ekran kartımı güncelledim windows 11 kullanıyordum windows 10 yaptım ama yine olmadı. işlemcim reyzen 5 3600 ekran kartım gt 1030 8gb ram var . ve bi kaçkere kaldırıp kurdum 2020 sürümü kullanıyordum 2022 yükledim ama aynı hala sorun devam ediyor.

Ekli dosyalar

• Ek Açıklama 2022-11-18 000129.png
    Ek Açıklama 2022-11-18 000129.png
    15.1 KB · Görüntüleme: 4
Merhaba sanırım Ram Yetmiyormuş ram kullanımı azdı onu arttırdım ve kaliteyi biraz düşürdüm aldım sonunda render ama anlamadığım şu ram yetmediği zaman böyle uyarı mı yapıyor ve diğer uygulamalarda da aldım aynısını

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Merhaba sanırım Ram Yetmiyormuş ram kullanımı azdı onu arttırdım ve kaliteyi biraz düşürdüm aldım sonunda render ama anlamadığım şu ram yetmediği zaman böyle uyarı mı yapıyor ve diğer uygulamalarda da aldım aynısını
premiere pro cc18 kullanmanı öneririm, ekran kartı sürücüsünün farklı sürümlerini de deneyebilirsin bazıları sıkıntı çıkarabiliyor ramden kaynaklı değildir yani, şans eseri alabilmişsin renderı.

premiere pro cc18 kullanmanı öneririm, ekran kartı sürücüsünün farklı sürümlerini de deneyebilirsin bazıları sıkıntı çıkarabiliyor ramden kaynaklı değildir yani, şans eseri alabilmişsin renderı.
ekran kartının farklı sürümleri ile alabilir miyim yani ben en güncel sürümü kurmuştum

ben ekran kartımın 2020 şubat sürücüsünü kullanıyorum daha üstüne güncellediğimde adobe'un tüm programlarında crash alıyorum, senin durumun da aynı olabilir.
Buldum sonunda ekran kartından değilmiş ben overlock yapmıştım ondan kaynaklanıyormuş bios sıfırladım oldu

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar