Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Render alırken sürekli bu hatayı alıyorum

erwerewrw

Üye
arkadaşlar videom 30 dk yaklaşık 8 gb render alıcak yüzde 50 lere felan geliyor bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım

Ekli dosyalar

• hata.png
    hata.png
    8.4 KB · Görüntüleme: 22

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
o hata verdiği bölümde eklediğin video yada efect uyumsuz olduğu için yapıyor. o bölümdeki düzenlemeyi sil düzelecektir.

aliucpunar

Üye
Merhaba arkadaşlar uzun süredir kendi işlerimi halledecek kadar premiere pro kullanıyorum. Şirketten aldığım mail ile uzun süredir lisanslı kullanıyorum. Tüm ayarları Spunkram'ın gösterdiği gibi olmasına rağmen render saçma şekilde sadece ses çıkacak şekilde oluyor. Deneme yanılma ile enconding yerine sofware seçince düzeldi ama o da sürekli işe yaramıyor. Resmen programı kapatmayıp öyle çalışıyorum kaza bela bir ayar yakalayınca. Ofisten kurgucularda baktı çözemedi sorunu sadece yeni güncellemeden olabilir vs dediler. Sil yükle yaptım yine o sorun çıktı başıma. Bilgisayarım eski bayağı ondan mı bilemedim ama bu sorunla karşılaşan oldu mu? Tüm ayarlarım Spunkram'ın bu videosundaki gibi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar