Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Render Alma Sorunu

K!ng

Üye
Arkadaşlar selamlar,
Adobe Premiere Pro ile eskiden render alırken (1-2 ay önce) 15dk'lık 4k render yaptığım bir videonun render süresi 10dk sürerken, şimdi ise 30-40dk sürüyor nedenini anlamadığım bir şekilde.

İşin garip yanı render alırken işlemi iptal edersem eğer eskiden bu .mp4 render videosu direkt siliniyordu iptal ettim diye. Şimdi ise yarım kalmış şekilde videoyu silmeden bırakıyor. Örnek vermek gerekirse, videonun 20saniyesini renderladı diyelim iptal edince eskiden dosya gidiyordu, ama şimdi 20sn lik kısmı kaydedip bırakıyor bilgisayarımda.

Sizce sorun ne olmuş olabilir ? Ekran kartım 1080Ti işlemci i9-9900k ram 32gb.
Software Encoding işaretli, Hardware encoding seçilmiyor hata veriyor. Sorun bundan kaynaklı olabilir mi? Eskiden hangisi işaretliydi hatırlamıyorum.

K!ng

Üye
Adobe Premiere güncellemesinden sonra mı oldu acaba ilginç sorunlar mevcut. Eskiden edit yaparken önizleme hiç takılmazdı şimdi efekt vs. atınca önizleme laglanıyor oynatırken.
Ayrıca render alırken önizleme ilerlerdi, şimdi ilerlemiyor?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar