Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Sesten anlayan biri acil bakabilir mi?

editörlüğünü yaptığım bi kanal obs studiodan videosunun formatını mkv yapmış(ben mp4'e çevirdim) o yüzdenmidir bilmem ama videonun sesi baya kötü geliyor ve kalitesi baya azalmış adobe premier'den sesi düzeltme şansımız var mı?

Video Linki:

Son düzenleme:
Web sitesi
www.instagram.com
Adobe Premiere Pro 2018 ve 2019 sürümleri mkv dosyalarını açar. Crack kullanıyorsan bulması aşırı zor. Benim bulmam 1 hafta sürmüştü. Orijinal kullanıyorsan eski sürümleri indirirsin mkc açar mı açmaz mı bilmiyorum ama açar herhalde. Ben de sesten pek alamıyorum yakında Audition dersleri izleyeceğim :) iyi çalışmalar

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
editörlüğünü yaptığım bi kanal obs studiodan videosunun formatını mkv yapmış(ben mp4'e çevirdim) o yüzdenmidir bilmem ama videonun sesi baya kötü geliyor ve kalitesi baya azalmış adobe premier'den sesi düzeltme şansımız var mı?

Video Linki:
Auditionda mp4 olarak sesi kaydet . videonun sesi kapa auditionda kaydetdiğin sesi ekle . Belki işine yarar.bana bu mantıklı geldi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar