Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Slow Motion ?

xemaa777

Üye
İlk once konuyu dogru yere mi actim bilmiyorum modlardan ozur diliyorum .

Slow motion edit yapmak istiyorum ancak istedigim slow motion akıcılığı yok neredeyse her edit programlarında yavaşlatma ozelligi var ancak iphone cihazlardaki gibi akici degil var mi bildiğiniz güzel bir program kac aydır bulamıyorum?

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Onun öyle olmasının nedeni programdan kaynaklı değil, senin videoyu çektiğin kamera/telefon ile ilgili. Mesela 1080p/30 kare video çekersen ve bunu slow motion yaparsan araya yapay kareler ekleyeceği için görüntü dediğin gibi olacaktır. Ancak kendi video çekim özelliği olarak slow motion özelliği olan video çekersen istediğin akıcı slow motion a ulaşabilirsin.

Web sitesi
www.instagram.com
Slow Motion 60fps videolarda daha sağlıklı olur. Ancak 60 fps'ten 24-25-30 fps'e düşürülmüş videolarda. 60fpsbir videoyu 60fps'lik sekansın içine atıp slow motion yaparsan arkadaşım dediği gibi araya sahte kareler girecek ve kötü duracaktır. Senin daha düşük bir fps seçmen gerekir ki zaten var olan fps den kullansın slow motion da

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar