Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Starter Pack ''Shake'' ve ''Zoom In'' Efekti Siyah Ekran Sorunu

Abra Artz

Üye
Kankalar Onur abinin Mister Horse Starter pack videosundaki tüm efektleri uyguladım fakat shake ve zoom in efektinde böyle oluyor nasıl düzelteceğim yardımcı olur musunuz?

Efekt sesi geliyor efekt uygulanmış fakat siyah bir ekran var üzerinde.

2. attığım dosyada efektin uygulandığını üzerine siyah bir ekran geldiğini görebilirsiniz. (Sağ kısımda)

Ekli dosyalar

• resim_2021-05-05_143007.png
    resim_2021-05-05_143007.png
    126 KB · Görüntüleme: 14
  • resim_2021-05-05_143110.png
    resim_2021-05-05_143110.png
    8.4 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Web sitesi
www.instagram.com
Kankalar Onur abinin Mister Horse Starter pack videosundaki tüm efektleri uyguladım fakat shake ve zoom in efektinde böyle oluyor nasıl düzelteceğim yardımcı olur musunuz?

2. attığım dosyada efektin uygulandığını üzerine siyah bir ekran geldiğini görebilirsiniz. (Sağ kısımda)
ilk önce üstteki premiere composer sonra alttaki starter pack'i indirmen gerek öyle mi yaptın?

thaines

Üye

bende böyle bir sorun yaşamışdım ve şöyle çözmüştüm dosyayı save as yapıp after effects i kapatıp yeniden dosyayı açıp denemiştim düzelmişti sen premiere pro dasın ama sende bir dene böyle belki düzelir

editizm

Moderatör
Moderatör

Bir dene bakalım aşağıdaki dediklerimi. Benim bildiğim o v1 ve a1in seçili olması lazım. Resimde geçiş efekti yok fakat atılınca da aynı oluyor zaten. Umarım yardımcı olur.

1.png

Abra Artz

Üye
bende böyle bir sorun yaşamışdım ve şöyle çözmüştüm dosyayı save as yapıp after effects i kapatıp yeniden dosyayı açıp denemiştim düzelmişti sen premiere pro dasın ama sende bir dene böyle belki düzelir
yok düzelmedi kankam ya teşekkür ederim fikrin için

Abra Artz

Üye

Ekli dosyalar

• resim_2021-05-06_125056.png
    resim_2021-05-06_125056.png
    36.7 KB · Görüntüleme: 3

editizm

Moderatör
Moderatör
Yaptım fakat düzelmedi. Senin attığın görüntüdeki gibi sol kısımda ikinci bir V1 ve A1 yok ondan kaynaklı olabilir mi?

Bence ondan kaynaklı. Farklı bir videoda denedin mi? Farklı bir proje aç onda dene. Eğer yine olmazsa senin büyük ihtimalle timeline sequence ayarlarında sıkıntı vardır. Onun çözümünü maalesef hiç bilmiyorum. En son çare programı silip tekrar yüklemek.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar