Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Timeline Kısmına Video Atamıyorum (Acil)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BamTeli

Üye
ekran.JPG
Arkadaşlar merhabalar, çözemediğim bir problemim var.

Ekran resminde de gördüğünüz gibi elimde 4 adet video var. Bu videoları media browser kısmına attım. Buraya kadar sorun yok.
Bu aşamadan sonra media browserdeki 4 dosyayyı ctrl-a yapıp timeline kısmına atınca resimde gördüğünüz gibi videolar zaman çizelgesine ekleniyor.
Sorunum da burdan sonra başlıyor.
1-Videoları tek tek atmak istediğim de ilk attığım video zaman çizelgesine eklenirken sonrasında atmak istediğim videolar zaman çizelgesine eklenemiyor. Fare kliğinde engel işareti çıkıyor ve sadece videonun sesini zaman çizelgesine atıyor.
2-Videolardan herhangi birini en başta media browser kısmının üstünde bulunan çalışma monitörüne attığımda video üzerinde istediğim kesme biçme işlemlerini yaparak zaman çizelgesine ekleyebiliyorum. Ancak ikinci bir video için aynı işlemi yapınca tekrar yukarıda bahsettiğim problemle karşılaşıyorum.

Yani kısacası projeyi açtıktan sonra yaptığım ilk işlemin ardından başka video ekleyemiyorum sadece eklemek istediğim videoların seslerini zaman çizelgesine alıyor. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

(Çalıştığım videoların özellikleri birbirinden farklı kimisinin
Image Size: 1920 x 1080
Frame Rate: 29,97 iken kimisinin de
Image Size: 640 x 360
Frame Rate: 25,00 gibi.

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 858
Arkadaşlar merhabalar, çözemediğim bir problemim var.

Ekran resminde de gördüğünüz gibi elimde 4 adet video var. Bu videoları media browser kısmına attım. Buraya kadar sorun yok.
Bu aşamadan sonra media browserdeki 4 dosyayyı ctrl-a yapıp timeline kısmına atınca resimde gördüğünüz gibi videolar zaman çizelgesine ekleniyor.
Sorunum da burdan sonra başlıyor.
1-Videoları tek tek atmak istediğim de ilk attığım video zaman çizelgesine eklenirken sonrasında atmak istediğim videolar zaman çizelgesine eklenemiyor. Fare kliğinde engel işareti çıkıyor ve sadece videonun sesini zaman çizelgesine atıyor.
2-Videolardan herhangi birini en başta media browser kısmının üstünde bulunan çalışma monitörüne attığımda video üzerinde istediğim kesme biçme işlemlerini yaparak zaman çizelgesine ekleyebiliyorum. Ancak ikinci bir video için aynı işlemi yapınca tekrar yukarıda bahsettiğim problemle karşılaşıyorum.

Yani kısacası projeyi açtıktan sonra yaptığım ilk işlemin ardından başka video ekleyemiyorum sadece eklemek istediğim videoların seslerini zaman çizelgesine alıyor. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

(Çalıştığım videoların özellikleri birbirinden farklı kimisinin
Image Size: 1920 x 1080
Frame Rate: 29,97 iken kimisinin de
Image Size: 640 x 360
Frame Rate: 25,00 gibi.
video şeklinde atarsan daha iyi anlarız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar