Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Toko Graphics After Effect Hatası

Emenike

Üye
Merhaba herkese iyi günler. Düzenli olarak toko graphics kullanıyordum en son premiere pro güncellemesini yaptıktan sonra böyle hata almaya başladım. Halbuki güncellemeden önce Premiere Pro'da gayet düzgün bir şekilde kullanıyordum ama after effects indirmemi söylüyor sanırım şimdi. Daha önce karşılan var mı ? 1 Haftadır mailleşiyoruz ama net bir sonuca varamadık buraya sorayım dedim. Bu arada birkaç kere hem motion broyu hem de premiere proyu kaldırıp tekrar yükledim ama sonuç aynı.Screenshot_1.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    22.6 KB · Görüntüleme: 1

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Merhaba herkese iyi günler. Düzenli olarak toko graphics kullanıyordum en son premiere pro güncellemesini yaptıktan sonra böyle hata almaya başladım. Halbuki güncellemeden önce Premiere Pro'da gayet düzgün bir şekilde kullanıyordum ama after effects indirmemi söylüyor sanırım şimdi. Daha önce karşılan var mı ? 1 Haftadır mailleşiyoruz ama net bir sonuca varamadık buraya sorayım dedim. Bu arada birkaç kere hem motion broyu hem de premiere proyu kaldırıp tekrar yükledim ama sonuç aynı.Ekli dosyayı görüntüle 3478
After effectsin 2022 sürümünü indirip tekrar dene.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar