Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş Alıyorum Uygun fiyatlı video editi yapıyorum

Merhaba!

Video düzenleme hizmeti sunuyorum ve sizin videolarınızı en iyi şekilde düzenlemek için buradayım. Video düzenleme konusunda deneyim sahibiyim ve birkaç farklı kanalla çalışma fırsatı buldum.

• Kullanacağım profesyonel video düzenleme programına hakimim, Adobe Premiere Pro gibi popüler bir programı kullanarak yüksek kalitede sonuçlar elde edebilirim.
  • Videolarınızı en iyi şekilde sunmak için kesme, birleştirme, efektler ekleme, renk düzenlemeleri, ses düzenlemeleri ve geçiş efektleri gibi birçok düzenleme tekniğini kullanabilirim.
  • Görsel estetiğe önem veriyorum ve videolarınızın izleyicilerin dikkatini çekecek şekilde görsel olarak etkileyici olmasını sağlıyorum.
  • İş takibi ve zaman yönetimi konusunda titizim, teslim tarihlerine uyum sağlayarak projelerin zamanında tamamlanmasını sağlarım.
  • İyi iletişim becerilerine sahibim ve sizinle sürekli iletişim halinde olup düzenlemelerinizi doğru şekilde anladığımdan emin olmak için isteklerinizi dikkatlice dinlerim.
  • Kendimi sürekli geliştirmeye açığım ve yeni trendleri takip ederek videolarınızı güncel tutmanıza yardımcı olabilirim.
İletişim Bilgilerim:

E-posta: abdullahcicek753@gmail.com
Discord: abdull4hcicek#1743

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar