Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uzun video kesme

DropSelf

Üye
Merhabalar, 6-7 saatlik oyun oynarken çekilmiş bir videoda oynadığım bir maçı kesmek istiyorum (50 dk sürdü maç). Hiçbir efekt kullanmadan sadece kesme işlemi uygulayıp export ederken renderlama işlemi çok fazla sürüyor 5-6 saat gibi. Bu şekilde uzun videoları kesmek için bi taktik var mıdır? Yoksa bu süre normal mi?

MertKing

Üye
Video çözünürlüğü ne? Birde hangi program ile kayıt aldın? 5-6 saatlik videoya sağ tıklayıp özellikler diyip ve kaç gb olduğunu yazar mısın?

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Merhabalar, 6-7 saatlik oyun oynarken çekilmiş bir videoda oynadığım bir maçı kesmek istiyorum (50 dk sürdü maç). Hiçbir efekt kullanmadan sadece kesme işlemi uygulayıp export ederken renderlama işlemi çok fazla sürüyor 5-6 saat gibi. Bu şekilde uzun videoları kesmek için bi taktik var mıdır? Yoksa bu süre normal mi?
Movavi Video editor şu işlerde baya iyi bence.Ben bir editör olarak kesme işlemlerimi orada yapıyorum öneririm.Yüksek kalitede kaydedebilirsin.MP4 de mevcut.Ama trialda ortada movavi video editor gibi birşey yazıyor.Paralı versiyonunda yazmıyor.Onun dışında yüksek kaliteli kesme cc ekleme kurgu gibi şeyleri yapabilen program tanımıyorum

DropSelf

Üye
Streamlabs OBS ile kayıt alındı. Adobe premiere Pro ile kesmeye çalışıyorum. Video 1080p 60 FPS. Toplam boyutu ise 12.7 GB.

MertKing

Üye
Streamlabs OBS ile kayıt alındı. Adobe premiere Pro ile kesmeye çalışıyorum. Video 1080p 60 FPS. Toplam boyutu ise 12.7 GB.
Kanka export ettiğin zaman biliyorsun ki internet değil ssd/hdd nin yazma hızı önemli. Premiere pro en hızlı render alan programlardan birisi ve sanıyorum ki sorun senin hard diskinin yazma hızı ile alakalı. %90 hard disk ile alakalı durum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar