Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Video Edit için laptop önerisi

palado

Üye
Web sitesi
twitter.com
Arkadaşlar selam maksimum 5000 TL bütçe ile video edit işlerinde ve arada okul projelerinde zoom da vs. kullanmak için bir laptop arıyorum şuan aklımda bu laptop var bu konu hakkında bilgisi olanlar yanıt verirse sevinirim.

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar selam maksimum 5000 TL bütçe ile video edit işlerinde ve arada okul projelerinde zoom da vs. kullanmak için bir laptop arıyorum şuan aklımda bu laptop var bu konu hakkında bilgisi olanlar yanıt verirse sevinirim.
şuna bir bak bence atdığından kat kat daha iyi. zaten indiridmde 1300 tl düşmüş ben olsam alırdım 8 ram eklersen mükemmel olur.işlemcisi 8 core 16 thread

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
2. el macbook lara bakmaya ne dersin
Macbook aslına bakarsak işletim sistemine göre azda olsa diğer notebooklardan pahalı diyebilirz.Oysaki windows mac os işletim sisteminden daha az ram tüketmekte.Mac Osun sistem gereksinimleride azda olsa yüksektir.İyimi iyi ama.Arkadaşın 0 istediğini zannederek ben bir laptop önerdim oda iyi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar