Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Editör Olunacak Kanal Bulma

Fleex

Üye
kurgularımı 3 aydır geliştiriyorum son 2 gündür mail atmaya başladım youtuber'lara birisi cevap verdi o da yaptığınız iş var mı dedi, ben de şuan bilgisayarımda oyun videosu kurgum yok editsiz videonuzu gönderirseniz bi tane deneme videosu yapabiliriz dedim cevap vermedi :D tek mail yoluyla mı video editör olunacak kişi bulurum? gerçekten piyasada kötü olup editörlük yapanlar çok... nasıl bulacağım hakkında öneriler verirseniz sevinirim :)

kurgularımı 3 aydır geliştiriyorum son 2 gündür mail atmaya başladım youtuber'lara birisi cevap verdi o da yaptığınız iş var mı dedi, ben de şuan bilgisayarımda oyun videosu kurgum yok editsiz videonuzu gönderirseniz bi tane deneme videosu yapabiliriz dedim cevap vermedi :D tek mail yoluyla mı video editör olunacak kişi bulurum? gerçekten piyasada kötü olup editörlük yapanlar çok... nasıl bulacağım hakkında öneriler verirseniz sevinirim :)
İşte knk şuan yaptığını devam ettirceksin youtuberlere tek tek mail atcaksin zaten 100 mail attin diyelim illaki 10 tanesi tutar güzel bi portfolyo oluşturursun illa mail olmasinada gerek yok mesela gir dc guruplarina birsuru youtuber var hepsine dm den mesaj at

AlppElla

Üye
Tek iş olanağını mailden bulamazsın etkili bir yöntem tabi ama başka yöntemler de denemelisin Örn;
Freelancer sitelerinde ilan açabilirsin
Linked-in veya Getirden iş ilanlarına bakabilirsin
Yukarıda arkadaşımın belirttiği gibi bir sürü editör discord serverları var oralardan ilan verebilirsin.

Umarım hedeflerine ulaşırsın dostum iyi forumlar...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar