Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Video Taslağına Herhangi Bir Şey Atamıyorum

Zangetsu

Üye
Premiere Pro'ya video sürükleyip attığımda program çok garip bir şekilde takılıyor. Görselde gördüğünüz gibi sonradan içlerindeki en uygun sahneleri bulup yerleştirmek için bir çok videoyu atmışım. Nedense birden başka video atamaz hale geldim. Sol kısımdaki project kısmına da atamıyorum. Daha doğrusu atıyorum, ama program birden takılıyor ve video taslağım oynatılamaz hale geliyor.

Daha önce bir kaç video daha yaptım kanalımda yayınladığım ve bazılarının sekansına bu sekansa attığımdan çok daha fazla video da attım çok daha uzun videolar da attım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Aniden birkaç gün önce böyle oldu, şimdi yeniden denedim yine olmuyor. Yeni bi video ekleyince program öyle bir yavaşlıyor ki doğru düzgün iş yapamıyorum. Son eklediğim şeyi ctrl + z yapıp geri alınca yeniden hızlanıyor hemen.

Video yerine basit bi resim eklemeyi denedim, yine aynı şekilde yavaşladı. Nasıl bir sıkıntısı var anlayamıyorum. Başka bir video taslağına görsel atmayı denedim, hiç bir sıkıntı olmadı. Bu sekansta mı bir şeyi yanlış ayarladım acaba?

Ekran Alıntısı.PNG

Zangetsu

Üye
Sorunu bir nevi çözdüm diyebilirim. Soldaki project kısmındaki 3 videodan birini silince düzeliyor. İşin saçmalığı şu ki, hangi birini silersem sileyim düzeliyor. Videolardan bir tanesinde sıkıntı olsa onu sildiğim zaman düzelir anlarım ama bu üçünden birini fark etmeksizin silmem düzelmesi için yeterli oldu. Benzer sorunu yaşayan birinin karşısına çıkarsa umarım ona yardımcı olabilmişimdir.

Zangetsu

Üye
Hayır, yaşadığım sorun düşündüğüm gibi değilmiş. Programa nedense sadece 3 tane video veya görsel atabiliyorum, dördüncüyü eklediğimde bu sorun ortaya çıkıyor. Aynı programla bir çok kez onlarca görsel koyduğum belki yüze yakın video ve foto koyduğum içerikler ürettim. Bunda niye böyle oldu?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar