Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

videodaki efekti nasıl bulabilirim.

merhaba bir konuda yardım isteyecektim. Youtube'da iki dakikalık bir video var.
(amacım siyaset değil) Örneğin 4 ve 8. saniyeler arası bir efekt var onu nasıl kullanabilirim yardımcı olurmusunuz?

Birde videoyu yapmak için adımları bana yazarmısınız. Size çok minettar olurum. Premieri öğrenmeye çalışan biriyim ,Eğer 2 dk lık video için video yapım adımlarını yazmak zor gelecekse efekti yazarsanız çok mutlu olurum..

Başarı dileklerimle,
Ramazan

thaines

Üye
merhaba bir konuda yardım isteyecektim. Youtube'da iki dakikalık bir video var.
(amacım siyaset değil) Örneğin 4 ve 8. saniyeler arası bir efekt var onu nasıl kullanabilirim yardımcı olurmusunuz?

Birde videoyu yapmak için adımları bana yazarmısınız. Size çok minettar olurum. Premieri öğrenmeye çalışan biriyim ,Eğer 2 dk lık video için video yapım adımlarını yazmak zor gelecekse efekti yazarsanız çok mutlu olurum..

Başarı dileklerimle,
Ramazan
4 ve 8. saniyeler arası onur nacinin dün attığı videodaki efekt kullanılmış sanırım
videoda sonlara doğru gösteriyor o efekti ama videonun tamamını izlemeni öneririm

bayvonali

Üye
Konu aynı olduğu için yeni başlık açmak istemedim ama bu videoda ki 26-30 sn deki videonun kare kare gidiyomuş hissi sonradan bir ayar ile mi yapılıyor sizce yoksa çekerken düşük fps ile mi çekilmiş.Çok güzel bir hava katmış.

Konu aynı olduğu için yeni başlık açmak istemedim ama bu videoda ki 26-30 sn deki videonun kare kare gidiyomuş hissi sonradan bir ayar ile mi yapılıyor sizce yoksa çekerken düşük fps ile mi çekilmiş.Çok güzel bir hava katmış.
Hangi etki? Minikten kasarak gelme efekti diyorsan Posterize Time var

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar