Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Videomu Eleştirir misiniz?

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
deneme olduğu için çok sert eleştirilecek bir yanı yok. sadece dikkat etmen konusunda video dikey ama sen 16:9 yayınlamışsın. short olarak atman gerekirdi. onun haricinde eline dikkat et :D başarılar.

deneme olduğu için çok sert eleştirilecek bir yanı yok. sadece dikkat etmen konusunda video dikey ama sen 16:9 yayınlamışsın. short olarak atman gerekirdi. onun haricinde eline dikkat et :D başarılar.
Yorumunuz için teşekkürler, youtube'a 1 dakika üstü yüklediğiniz zaman yatay yapıyor diye biliyorum.

uya

Üye
kullandığın ses efektlerini tekrar kullanılmaması gerekiliyor bence, ama bazen bende üşeniyorum yalan yok. sonra videodaki kişiyede söylemek lazım bi dahaki sefere burnuna dokunmamaya çalışsın, çünkü psikolojik olarak bişey mi oldu hissiyatı oluşturdu bende, hattda izleyiciye yalancıyım alt mesajı veredebilir. bilmiyorum benim düşüncem. neyse, keyframe'ler üzerinde biraz uğraşman güzel olurdu. ama işte hızlı bir şekilde teslim istiyorlar yapacak bişey yok. ve izleyicinin göz bağını genel olarak çok fazla değiştirtme derim. biraz yorabilir. he sonra videoyu gereksiz yere uzatmış adam, bişey demiyecekse 'kill your darling' hesabı bir şeyler yap. kes biç kısalt gitsin videoyu. umarım üst perdeden konuşmamışımdır. eline emeğine sağlık hangi aşamalardan geçip editlediğine empati kurabiliyorum.

kullandığın ses efektlerini tekrar kullanılmaması gerekiliyor bence, ama bazen bende üşeniyorum yalan yok. sonra videodaki kişiyede söylemek lazım bi dahaki sefere burnuna dokunmamaya çalışsın, çünkü psikolojik olarak bişey mi oldu hissiyatı oluşturdu bende, hattda izleyiciye yalancıyım alt mesajı veredebilir. bilmiyorum benim düşüncem. neyse, keyframe'ler üzerinde biraz uğraşman güzel olurdu. ama işte hızlı bir şekilde teslim istiyorlar yapacak bişey yok. ve izleyicinin göz bağını genel olarak çok fazla değiştirtme derim. biraz yorabilir. he sonra videoyu gereksiz yere uzatmış adam, bişey demiyecekse 'kill your darling' hesabı bir şeyler yap. kes biç kısalt gitsin videoyu. umarım üst perdeden konuşmamışımdır. eline emeğine sağlık hangi aşamalardan geçip editlediğine empati kurabiliyorum.
Videoyu çeken kişiyle hiç kontağım olmadı direkt deneme videosu olarak dümdüz açıklamasız aldım. Kesip biçip atmak istemedim aslında sonu kesilebilirdi evet gereksiz uzadı hem de 1 dakikayı geçti. Açıklaman, yorumun için teşekkürler.

• Beğendim
Tepkiler: uya

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Üslübunuza dikkat edin lütfen. Video zaten youtube için değil, buraya atabilmek için youtubeye yükledim sadece.
üslubumda ne gibi bir yanlışlık var pardon? gayet güzel açıklayıcı kibar bir şekilde yorumumuzu, fikrimizi söyledik. Kaldıramıyorsan o zaman burada yayınlayıp fikir beklemeyeceksin güzel kardeşim.

üslubumda ne gibi bir yanlışlık var pardon? gayet güzel açıklayıcı kibar bir şekilde yorumumuzu, fikrimizi söyledik. Kaldıramıyorsan o zaman burada yayınlayıp fikir beklemeyeceksin güzel kardeşim.
Fikrini belirtmenizde hiçbir sakınca yok zaten. '' o zaman sen de yatay çekeceksin '' tarzı bi' cümle hem eleştiri değil hem de düzgün üslubla yazılmış bir cümle değil.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar