Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Yardım premiere pro

bakiyagan

Üye
Merhaba arkadaşlar instagram için içerik üretiyorum kısacık şarkılar ve şarkılardan parçalar gibi videolar premiere proda mı yoksa after effectste mi daha rahat yapılır ikinci sorum bu uygulamalar tablette iPad’de açılır mı açılırsa hangi tablette açılmazsa kibar bir laptop bu uygulamaları kaldıracak önerir misiniz forumda yeniyim cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

MustiAe

Üye
Web sitesi
meettomy.site
rahat yapılır sorusunun cevabı premieredir kullanması daha kolaydır ama after effectse göre daha az şey yapabilirsin ne tarz videolar yapmak istediğine bağlı fazla efekt yapmayacaksan basit işler yapmayı düşünüyorsan premiere tavsiye ederim

bakiyagan

Üye
rahat yapılır sorusunun cevabı premieredir kullanması daha kolaydır ama after effectse göre daha az şey yapabilirsin ne tarz videolar yapmak istediğine bağlı fazla efekt yapmayacaksan basit işler yapmayı düşünüyorsan premiere tavsiye ederim
Teşekkürler peki premiere sadece lapt ve ya masaüstünde mi açılır iPad’de açılır mı?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar