Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yardımmm

NİKOSS

Üye

onur abi ben bu edit işlerine yeni başladım şu kapaktaki iki el varya kara onaları nası yapıcaz ben onları yapmak istiyorum ama hiçbi yerde vidosu yok iki bıçak varya kapakta onu diyorum abi yardım edersen çok makbule geçer yani biliyosan söylermisin ve istersen video linkleride atabilirm o dedğim effcet videoları ama yapılıi değil editlenip atilmiş

onur abi ben bu edit işlerine yeni başladım şu kapaktaki iki el varya kara onaları nası yapıcaz ben onları yapmak istiyorum ama hiçbi yerde vidosu yok iki bıçak varya kapakta onu diyorum abi yardım edersen çok makbule geçer yani biliyosan söylermisin ve istersen video linkleride atabilirm o dedğim effcet videoları ama yapılıi değil editlenip atilmiş
bir oyundan bulup kesmiştir ve dış yansıma efekti eklemiştir herhalde

NİKOSS

Üye
Rezervasyon anlamında kullanılıyor bu sözcük. Ben de o bıçakların nasıl öyle yapıldığını öğrenmek için buraya rezervasyon bıraktım ki, bilen birisi yazarsa ben de öğrenebileyim diye 😃
hahahahaha öğrendiğim iyi oldu ghwdfcvıystcsd baya kişi var o eli öleyle yapmayo arıyan ama tek sihay değil farklı renkde istiyom
zordur ama öğrenmeye hazırım

editizm

Moderatör
Moderatör
hahahahaha öğrendiğim iyi oldu ghwdfcvıystcsd baya kişi var o eli öleyle yapmayo arıyan ama tek sihay değil farklı renkde istiyom
zordur ama öğrenmeye hazırım
Aslında bana sorarsan şu şekilde yaptığını düşünüyorum. Oyunda video çekerken bıçağı sağlamıştır. Sonra videonun o kısmına gelip, add frame hold demiştir ve bıçak o şekilde sağ elinde iken fotoğrafa sağ tıklayıp edit in photoshop demiştir. Sonra o bıçağın boyutunu değiştirip tam ters görünümde bir tane daha bıçak oluşturmuştur. Ee daha sonrası da zaten renklendirme ve diğer ayarlar 😂

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar