Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YouTube kanal tanıtımı ve etkileşimi

keremET

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Bu konunun altında YouTube kanalınızın tanıtımını yaparak, insanların aradığı konuları veya videoları bulmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bu sayede herkes birbirini destekler ve kanalınız da bu sayede büyümüş olur.

Benim YouTube kanalım: Bilgi , eğitim , öneri ve gelişmeler üstüne. İncelemek isterseniz:

Sizler de aşağıya kendi kanalınızı ve ne ile ilgili olduğunu yazarsanız, etkileşimi arttırabiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Silvain

Üye
Bende kendi çapımda twitch komik anlar gibi derlemeler yapıyorum. Daha çok derlemelerim yayıncılar üzerinedir. İncelemek isterseniz kanalım ; önerileriniz ve yorumlarınız için teşekkürler ...

editizm

Moderatör
Moderatör
Bu konunun altında YouTube kanalınızın tanıtımını yaparak, insanların aradığı konuları veya videoları bulmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bu sayede herkes birbirini destekler ve kanalınız da bu sayede büyümüş olur.

Benim YouTube kanalım: Bilgi , eğitim , öneri ve gelişmeler üstüne. İncelemek isterseniz:

Sizler de aşağıya kendi kanalınızı ve ne ile ilgili olduğunu yazarsanız, etkileşimi arttırabiliriz.

Konu başlığını ve açıklamanı anlaşılır olmadığı için güncelledim. Eğer değiştirmek istediğin veya eklemek istediğin kısımlar varsa kendin düzeltebilirsin :)

İyi forumlar.

bybyetm

Üye
Web sitesi
meettomy.site
Merhaba arkadaşlar,

android oyun ve programlarında yaşanan zorluklardan dolayı onları modlayarak videolarını çekiyorum. Sizlerde incelemek isterseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Youtube Kanalım:

enisenver

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba,

2018'de açtığım kanalımda, özellikle engelli bir birey olmamdan da ötürü; engelliler için farkındalık içeren içeriklerin yanı sıra, engelli bireylerin işine yarayacak pek çok içeriği de videolarımda dile getiriyorum.

Kanalımdaki içerikleri merak ediyorsanız;

Kanalımın adı: Enis Enver
Link:
İçeriği: Engelliler için farkındalık ve bilgi videoları

Dostlar merhabalar, Mühendislik adına eğitim videolarını yüklediğim kanalımın linki buradadır. Sadece abone olmanız bile benim açımdan büyük bir destek olacaktır. Saygı ve sevgilerimle yorumlarınızı ve eleştirilerinizi de sunmanız beni memnun eder. Hepinize başarılar dilerim ...

keremET

Üye
Web sitesi
www.youtube.com

keremET

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Bende kendi çapımda twitch komik anlar gibi derlemeler yapıyorum. Daha çok derlemelerim yayıncılar üzerinedir. İncelemek isterseniz kanalım ; önerileriniz ve yorumlarınız için teşekkürler ...
ben de eğitim vidoelaır çekiyorum sana abone oldum vieoların hoşuma gitti sen d ebenim kanalıma baka bilirsin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar