Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube Kanalım 3 Yıldır Yerinde Sayıyor Önerileriniz

sezer inan

Üye
Web sitesi
goo.gl
Merhaba Arkadaşlar Ben Sezer İnan 2017 den beri youtube kanalıma özgün içerikler üretiyorum ilk zamanlar haftada 1 parkur nasıl yapılır gibi videolar ve eğlenceli challenge çekiyordum ardından macera ve eğlence ile adrenalini harmanlayıp çılgın videolar üretmeye başladım son zamanlarda ise yutube shorts ve normal kanalımla ilgili çalışmalara devam ediyorum lakin hala izlenmelerim çok düşük 700 tl lik bir reklam bütçesi ile izlenmelerimi ads ile artırtdım fakat hala kanalım önerilmiyor ve izlenmiyor lütfen öneri ve görüşlerinizi
bekliyorm

KANAL LİNKİM :

Vallaha kardeşim, YouTube'nin dibine hoş geldin :) Ben de 2013'den beri uğraşıyor(d)um. Belli bir noktaya kadar çıkmak çoook zor. Ama sen yine benim kanallarıma ve bir çok tanıdığıma göre iyi yol almışsın. Sana verebileceğim tavsiyeler:

1-) Thumbnail'lerini geliştir.
2-) Afgan Rasulov'dan vs. SEO eğitimi al ve kanalında uygula
3-) Google Ads'de de reklam yaparken Afgan Rasulov, Web Eğitim gibi kişilerin tavsiyelerini göz önünde bulundur. Google Ads'de önemli olan Reklam bütçesinin yüksekliği değil reklamını en iyi şekilde hedeflemen.
4-) Bu şekilde video çekmeye de devam et. YouTube'da ne zaman patlayacağın belli olmuyor, kimi tanıdıklarım bir anda 100 K abonelere ulaşırken kimi tanıdıklarım 3-4 sene istikrarla o sayılara ulaştı. İşin içine biraz da şans faktörü giriyor yani.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar