Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube video editi için editöre kaç lira ücret verilmeli ?

JesteR

Üye
Kendime bir tane editör tuttum ve ne kadar ücret vericeğimi bilmiyorum, piyasayada fazla hakim değilim, pubg mobil videosu falan editleyecek video başlarına frag movie yapıcak sizce video başımı yoksa aylıkmı ücret veriyim ve aylık verirsem ne kadar vereyim yada video başı ne kadar vermeliyim ?

Brnklc

Üye
bence video başı ver abonen ortalama ise video başı 25-30 tl ver güzel yaparsa zam yaparsın
para kazanman felan açık değilse 15 20 tl atası ver bence

Shamil

Üye
Videoyu Yapacak Arkadaşın Portfolyosuna bakarak ücret biçmek en adili olur eğer ki begginer(Giriş) Seviyesinde ise video başı 15-20 lira maküldür
Eğer Editleri Bu işler ile uğraşan birisine göre iyi ise hakkını vermek gerekir o zaman ücreti 30-50 lira arası olabilir

Kendime bir tane editör tuttum ve ne kadar ücret vericeğimi bilmiyorum, piyasayada fazla hakim değilim, pubg mobil videosu falan editleyecek video başlarına frag movie yapıcak sizce video başımı yoksa aylıkmı ücret veriyim ve aylık verirsem ne kadar vereyim yada video başı ne kadar vermeliyim ?
Vallaha arkadaşlar daha düşük yazmış ama benim bildiğim (en azından benim gördüğüm, çalıştığım ve yakın olduğum çevrelerde) bu işin ortalama sektörü 50-150 TL Arasında (video başı). Yaptığı montajın bir örneği varsa onun içinde sıkıntı olmazsa atabilir misin? Daha rahat fiyat belirletiriz sana. Belki yaptığı iş sektörün altında da olabilir sonuçta.

Vallaha arkadaşlar daha düşük yazmış ama benim bildiğim (en azından benim gördüğüm, çalıştığım ve yakın olduğum çevrelerde) bu işin ortalama sektörü 50-150 TL Arasında (video başı). Yaptığı montajın bir örneği varsa onun içinde sıkıntı olmazsa atabilir misin? Daha rahat fiyat belirletiriz sana. Belki yaptığı iş sektörün altında da olabilir sonuçta.
Katılıyorum dostum sana. Ben 2k aboneli bir kanala montaj yapmıştım ve neredeyse 4 5 saatimi almıştı 4 5 saatin karşılığı 10 15 lira olamaz beyler.

Katılıyorum dostum sana. Ben 2k aboneli bir kanala montaj yapmıştım ve neredeyse 4 5 saatimi almıştı 4 5 saatin karşılığı 10 15 lira olamaz beyler.
Aynen. Hem işini kaliteli yapan kişiler sektör ortalaması düştükçe emeğini alamaz hem de siz kendinizi ölücülere (yanlış anlaşılmasın, başlığı açan arkadaştan tabii ki bahsetmiyorum) bırakmış olursunuz. Yani herkes kaybeder. Ben de yaşımdan dolayı vs. ilk işe başladığımda 50 TL'yi bile çok görüyordum ama aslında baktığınızda 100-150 gibi sayılar çok az, hele ki bir youtuber için. O yüzden iyi fiyat isteyin. Emeğinize ve potansiyelinize yazık olur.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar