Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube Video İndirici

Bropalar Biliyorsunuz Biz Editörler İçin YouTube'dan video indirmek bazen şart oluyor.
Ben ise derdinize derman oluyorum.
Aşağıda python programlama diliyle yazmış olduğum bir video indirme programı var.
Kesinlikle virüslü değildir.
Virüs Total Linki =>
Programın Linki =>

Bropalar Biliyorsunuz Biz Editörler İçin YouTube'dan video indirmek bazen şart oluyor.
Ben ise derdinize derman oluyorum.
Aşağıda python programlama diliyle yazmış olduğum bir video indirme programı var.
Kesinlikle virüslü değildir.
Virüs Total Linki =>
Programın Linki =>
4K Video Downloader, Youtube By Click vs. programlarda var, bu python la yazıldığı için arayüzü biraz karmaşık (yanni siyah ve beyzalar biraz karışmış, birde nereye kaydettiğini bulamadım)

charmie

Üye
4K Video Downloader, Youtube By Click vs. programlarda var, bu python la yazıldığı için arayüzü biraz karmaşık (yanni siyah ve beyzalar biraz karışmış, birde nereye kaydettiğini bulamadım)
Ben'de denediğimde baya karmaşıklık yaşadım. Ve indirdiğim dosyayı nereye kaydettiğini ben'de bulamadım emeği geçenlerin ellerine sağlık ancak biraz sıkıntılı ve geliştirilmesi lazım.

kankam bu normalde cmd üzerinden python komutuyla çalıştırılan bir program siz zorlanmayasınız diye exe uzantılı olarak çevirdim.
Çoğu şey virüslü olduğu için ben de böyle bir alternatif yaptım.
Kendim çok rahat kullanıyorum.
Arayüzsüz bir program arayüzü geliştirmeyi denerim ama program gayet iyi çalışıyor

Ben'de denediğimde baya karmaşıklık yaşadım. Ve indirdiğim dosyayı nereye kaydettiğini ben'de bulamadım emeği geçenlerin ellerine sağlık ancak biraz sıkıntılı ve geliştirilmesi lazım.
Program nerdeyse oraya kaydeder.Benim ki masaüstün de ve masaüstüne kaydediyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar