Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Youtube Video Kanalım için Yorumlarını bekliyorum (Son Video için özellikle)

metinmutlu

Üye
Dostlar merhaba
içerik üreticiliğine başladım. Kanalım genellikle 3 boyutlu görselleştirme ve hikaye, bilgi, anlatımı yönünde. Tabiki Sizlerinde görüşü benim için çok önemli. Yorumlarsanız sevinirim
Son videomu buraya bırakıyorum :

mert

Üye
Dostlar merhaba
içerik üreticiliğine başladım. Kanalım genellikle 3 boyutlu görselleştirme ve hikaye, bilgi, anlatımı yönünde. Tabiki Sizlerinde görüşü benim için çok önemli. Yorumlarsanız sevinirim
Son videomu buraya bırakıyorum :
öncelikle kendim editlesem nasıl editlerdim diye düşündüm ve buna göre yorum yapıcam;
-ilk roket fırlatma klibinde biraz sinematik film efekti verirdim (vhs+border+renk vs.)
-roket klibinden hemen sonra değilde, roket klibinin sonlarına doğru konuşmaya başlasan roket klibiyle kamera çekimi arasında çok tatlı bir ses geçiş efekti olurdu (umarım anlatabilmişimdir :d)
-son olarak konuşma esnasında zoomlar ve cutlar girebilir
benim düşüncelerim ve editlesem muhtemelen bunlara dikkat ederek editlerdim :) iyi forumlar
(açıklayıcı olmadıysa daha detaylı anlatabilirim istersen)

metinmutlu

Üye
öncelikle kendim editlesem nasıl editlerdim diye düşündüm ve buna göre yorum yapıcam;
-ilk roket fırlatma klibinde biraz sinematik film efekti verirdim (vhs+border+renk vs.)
-roket klibinden hemen sonra değilde, roket klibinin sonlarına doğru konuşmaya başlasan roket klibiyle kamera çekimi arasında çok tatlı bir ses geçiş efekti olurdu (umarım anlatabilmişimdir :d)
-son olarak konuşma esnasında zoomlar ve cutlar girebilir
benim düşüncelerim ve editlesem muhtemelen bunlara dikkat ederek editlerdim :) iyi forumlar
(açıklayıcı olmadıysa daha detaylı anlatabilirim istersen)
Ses konusunda aynen katılıyorum :) dediğiniz gibi yapmam daha güzel yapardı.
Zoom ve cutlar yapmamamın nedeni aslında. kamera çözünürlüğü capture card kullandıgım için hafifde olsa zoom in zoom out yaptıgım zamanlar. çözünürlük iyice bozuluyor. Ama sonuç itibari ile yorumunuz benim için çok değerli teşekkür ederim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar