Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2 aylık YouTube kanalıma izlenme ve abone az geliyor. Önerilerinize ve eleştirilerinize açığım.

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Dostum selamlar, videoların fena değil talk show konseptin güzel ama kamera açını düzeltmende fayda var. Açısı biraz kötü e tabi zamana ihtiyacın var, daha yolun çok başındasın. Başarılar.

2 Biri Açık formatına uygun olması ve aynı zamanda konuğun daha rahat etmesi açısından aslında kamera açısı o şekilde. Ama tabi değiştirilebilir. Değerlendirmeniz için teşekkür ederim size de başarılar dilerim.

AlppElla

Üye
Öncelikle selamlar, bir vidonun ilgi çekici olması ilk olarak videonun kapak remine bağlıdır. İnsanların ilgisini çeken bir şeyler yapmaya çalışabilirsin. Bunun yanı sıra video kalitesi fps i renk kalitesi gibi şeyler de önemlidir. Eğer kafana takılan sorular varsa Onur abinin bir videosu var aşağıya bırakıyorum merak edersen izlersin kolay gelisn.

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim. Fakat bahsettiğiniz insanların ilgisini çekebilecek bir formata sahip olmadığımı düşünüyorum. Yani thumbnailler dahil belirli bir standartla ve sade ilerlemem gerektiğini düşünüp kapaklara da bölüm bölüm fakat büyük puntolarla yazmayı tercih ettim. Fakat yine de videoyu izlemeye gereken değişimleri göstermeye çalışırım. İyi akşamlar.

AlppElla

Üye
Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim. Fakat bahsettiğiniz insanların ilgisini çekebilecek bir formata sahip olmadığımı düşünüyorum. Yani thumbnailler dahil belirli bir standartla ve sade ilerlemem gerektiğini düşünüp kapaklara da bölüm bölüm fakat büyük puntolarla yazmayı tercih ettim. Fakat yine de videoyu izlemeye gereken değişimleri göstermeye çalışırım. İyi akşamlar.
Başarılar dilerim iyi günler

Bir videodaki en önemli şey ses bence, Onur Naci abimiz de yer yer sese videolarda vurgu yapıyor, özellikle konuklarının sesinin kalitesinde ciddi bir iyileştirme yapabilirsin, senin sesinde fena değil ama ilerde imkanın el verirse hem kendi hem de konuğun sesinin kalitesini arttırman senin için çok iyi olur.. bir de videoları daha kısa ve daha eğlenceli yapmaya çalışabilirsin.. başarılar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar