Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru 2700X + RTX 2060S / R5 5600X GTX 970 PC Seçim

Pc mi yenilemek istiyorum Aynı fiyata RTX 2060s + 2700x mi yoksa R5 5600x GTX 970 mi karar veremedim Adobe programlarını kullanıyorum oyunda oynuyorum kendi çapımda ona göre öneride bulunursanız sevinirim ( 2 şekildede fiyat aynı)

RX 6600 - 6600XT arasında 2K TL fark var hangisi daha iyi sizce ??

Son düzenleme:

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Pc mi yenilemek istiyorum Aynı fiyata RTX 2060s + 2700x mi yoksa R5 5600x GTX 970 mi karar veremedim Adobe programlarını kullanıyorum oyunda oynuyorum kendi çapımda ona göre öneride bulunursanız sevinirim ( 2 şekildede fiyat aynı)

6600XT çok daha iyi ancak 3060 almanız,daha iyi olucaktır. (Teknoloji vs. bakımından)

2060S'li sistemi almanız daha iyi.

Ancak işlemci bakımından 5600X daha iyi.

UNUTMAYIN ! EDİT İŞLERİNDE RAM ÖNEMLİDİR,16 GB OLMASI ÖNEMLİDİR

Ayrıca fiyat ne kadar ?

6600XT çok daha iyi ancak 3060 almanız,daha iyi olucaktır. (Teknoloji vs. bakımından)

2060S'li sistemi almanız daha iyi.

Ancak işlemci bakımından 5600X daha iyi.

UNUTMAYIN ! EDİT İŞLERİNDE RAM ÖNEMLİDİR,16 GB OLMASI ÖNEMLİDİR

Ayrıca fiyat ne kadar ?
hocam sistem fiyatı monitör dahil 12k 2. el

Teşekkürler bu arada tavsiyeler için

Akdeniz

Moderatör
Moderatör

eruuvatar

Üye

Bence iki türlüde sistem fiyatı gereksiz fazla (2. el için),
Farklı sistemler araştırmanı tavsiye ederim

Bence iki türlüde sistem fiyatı gereksiz fazla (2. el için),
Farklı sistemler araştırmanı tavsiye ederim
hocam her türlü sistemlere baktım özellikle R5 5600X düzeyinde güncel bi sistem istiyorum çünkü ama ekran kartı için seçim yapamıyorum bende rastgele bakıyorum eğer müsait vaktin varsa bakarsan benim için çok sevinirim hocam <3

eruuvatar

Üye
hocam her türlü sistemlere baktım özellikle R5 5600X düzeyinde güncel bi sistem istiyorum çünkü ama ekran kartı için seçim yapamıyorum bende rastgele bakıyorum eğer müsait vaktin varsa bakarsan benim için çok sevinirim hocam <3
Tabi ki yardımcı olmak isterim, bunun için ayırdığınız bütçenizi paylaşırsanız sizin için güncel bir sistem önerebilirim.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Sizin piyasa araştırmanıza ve cebinize göre normal(!) olan fiyatlarla benim konuyla ilgili bilgimin olup olmadığını nasıl ölçebildiniz Sn. M0d?? :) Gereksiz alıntı...
12Kya,benim ya da arkadaşın attığındah daha iyi bir sistem atarsanız sizden özür dileyeceğim,diğer türlü sadece boş laf konuşmuş olacaksın.
Tabi ki yardımcı olmak isterim, bunun için ayırdığınız bütçenizi paylaşırsanız sizin için güncel bir sistem önerebilirim.
Önerebilirim yazmayın,ayrıca güncel sistemler (0dan bahsediyorum) 1650 ekran kartı bulunduruyor bu bütçede,yani güncel sistem önermeyin,ya da çok bilmişlik taslamak yerine benim ya da arkadaşın attığından daha iyi sistemler atın.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar