Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş Veriyorum 4 Videoluk Proje Çalışması

Bentropi

Üye
Merhaba, genel kültür içerikleri ürettiğim bir Youtube kanalım var. Gelecek aylarda 1 aylık bir sürede video paylaşamayacağımdan ötürü video stoklamam gerekiyor. 4 adet, stok video ve görsellerden oluşan videoya ihtiyacım var.

Size temizlenmiş, düzenleme gerektirmeyen 4 adet, 10-18 dakika aralığında hazır ses kaydı vereceğim,
Videonun introsunu, beğeni butonlarını, kullandığım standart infoboxları da vereceğim,
Eğer ihtiyaç var ise (kişinin kendisinin yoksa) adınıza Envato Premium üyeliği satın alacağım. (stok videolar için) *toplam ücretten düşmek kaydıyla.

Sizden istediğim;

Hazır ses kaydının üstüne konuyla ilgili stok videolar ve görseller bulunup eklenecek. (Mesela konu Nikola Tesla ise ben elektrikten bahsediyorsam ekranda bahsettiğim konuya uygun stok videolar akacak. Tesla'nın çocukluğu şöyleydi böyleydi diyorsam ekranda (varsa) çocukluğuna ait bir fotoğraf olacak) (kullanılan videolar lisanslı olmak zorunda)

Videoda mesela bobinlerden bahsediyorsam, sol altta bobin nedir? gibi kısa bir açıklamanın olduğu infobox çıkacak.

Akıcılık çok önemli, görseller, videolar 5-15 saniyede bir değişerek ilerlemeli ki izleyici sıkılmasın. Her görselde pan-zoom gibi basit efektler olacak.

İş bu kadar, üst düzey edit bilgisine ihtiyacım yok, yaratıcı, akıcı işler yapıldığı sürece After'a ihtiyaç kalmıyor çoğu zaman. Size 3 dakikalık bir demo kayıt göndereceğim, kaydı düzenlersiniz ardından detayları konuşabiliriz. bentropii@gmail.com adresine, tecrübenizi, varsa iş öncesi ücret beklentinizi, varsa bahsettiğim örneklere yakın çalışmalarınızı gönderebilirsiniz. Detaylı konuşmak için Bentropi YouTube kanalının Discord sunucusuna girip ticked açarak bana haricen ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz soru varsa buradan da iletebilirsiniz. Anlaşma sağladığımız taktirde gelecekte bu tarz bir çalışma olursa tekrardan size başvuracağım. İyi çalışmalar, iyi forumlar.

Bentropi

Üye
Bu yazıyı görüyorsanız lütfen mail atmayın. Çok fazla mail geldiği için öncelikle mail atan arkadaşların hazırladığı demo projelerin dönüşünü bekliyorum. Mail atan arkadaşlar arasından uygun çalışma arkadaşı çıkmaz ise bu yazıyı sileceğim.

Bu yazıyı görüyorsanız lütfen mail atmayın. Çok fazla mail geldiği için öncelikle mail atan arkadaşların hazırladığı demo projelerin dönüşünü bekliyorum. Mail atan arkadaşlar arasından uygun çalışma arkadaşı çıkmaz ise bu yazıyı sileceğim.
anlaştınız mı hocam biriyle

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar