Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

4 yıldır video atıpta izlenmeyen kanal için yardım arkadaşlar

Meph1sto

Üye
Merhaba arkadaşlar çocukluk arkadaşım uzun zamandır (4-5 yıldır) Youtube'ye pubg mobile videoları atıyor son zamanlarda editini ben yapıyorum @Spunkram hocam'dan öğrendiğiklerimle ve işten geriye kalan zamanımda, reklam bile vermesine ragmen istediği başarıyı, ivmeyi yakalayamadı bir türlü bişeyler eksik gibi ama ne eksik ne değil artık bilemiyoruz.
Her türlü eleştiriye açığız arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

UBtrack

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba arkadaşlar çocukluk arkadaşım uzun zamandır (4-5 yıldır) Youtube'ye pubg mobile videoları atıyor son zamanlarda editini ben yapıyorum @Spunkram hocam'dan öğrendiğiklerimle ve işten geriye kalan zamanımda, reklam bile vermesine ragmen istediği başarıyı, ivmeyi yakalayamadı bir türlü bişeyler eksik gibi ama ne eksik ne değil artık bilemiyoruz.
Her türlü eleştiriye açığız arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler

blocked diyor kanal için bir daha at linki

Meph1sto

Üye
Evet arkadaşlar başka önerisi olan şunu yapsan daha iyi veya şunlar kötü diyecek olan varmı

_Parzival_

Üye
Daha iyi bir Video Edit düzenlemesi yapılabilir. Geçişler,sesler,modern yöntemler, daha yumuşak tonlar.
İlgi çekici başlıklar (Bir En'ler videosu)
Videonun hitap kitlesi belli. Popüler bir oyun ve rekabet ettiği çok fazla kanal var. Bu da sizi geride bırakıyor olabilir. Farklı bir konu ya da aynı kategoride yeni çıkacan ya da çıkmış bir oyunu kayda alabilirsiniz. İzleme grafiğinizi etkileyen ya da fark eden birşeyler var mı yoksa yok mu? Bunu görmenizi sağlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar