Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru 4K veya 1080p videolarımı oynatmak istediğimde yeşil yeşil oluyor fotoğrafta gördüğünüz gibi çözümü nedir? Hiçbir ayar yapamadım direkt videoyu attım

emirygmr

Üye
Ekran kartın sorun yaratıyor olabilir, proje ayarlarından CUDA kısmını seç olmazsa diğer seçeneği dene.

mertello

Üye
Bir ay geçmiş ama
proje ayarlarımda cuda şeklinde seçenek bulamadım 1280 720 proje oluşturdum videolarımın biri 25 kare diğeri 50 kare ben bu ayarı eşitleyemediğim için böyle sorun çıktığını düşünüyorum nasıl yapabilirim cuda kısmı nerede
Bir ay geçmiş ama yine de göstereyim

Aşağıdaki gibi proje oluştururken karşımıza gelen menüde işaretlediğim yer. Render alırken sadece işlemciyi ya da ekran kartı desteğiyle işlemciyi kullanma ayarları. CUDA veya OpenCL seçenekleri varsa, ekran kartınız bu özelliği destekliyordur. Kullanırsanız render alırken işlemciye çok yüklenmemiş olursunuz.

Eğer oluşturulmuş bi projede bu ayarları değiştirmek isterseniz de File/Project Settings/General adımlarını izleyip aynı menüye ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    147.7 KB · Görüntüleme: 3

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar