Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

5 saniyelik scale değeri

Scalein üstünde yazan positiona da keyfram Ataman lazım. Sana yukarıda demiştim onu ama yapmadın sanırım. Hepsini sil keyframelerin. Position ile sclae e bas, sonra noktaları ata ilk saniye ile 5.saniyeye
yaptım hocam olmadı, attığım örnek videoda position a keyframe ataması yapmamış gözükmekte

Yavaşça büyümesini istiyorsan saniye aralığını daha uzun tutman gerekiyor.

Birde scale ve positiona da tik atman lazım. Scale ve position yazan yerde solundaki saat imgesine tıkla. Hepsini sıfırla. Sonra tekrar birdaha dene. Normal şartlarda olması gerekir. Eğer olmazsa ekran görüntüsü atar mısın motion bölümünü.
hocam position iki keyframe atayınca gerçekleşti ama sorun şu ben position değişikliği istemiyorum foto aynı yerinde kalacak sadece büyüme olacak aynı noktada

Yavaşça büyümesini istiyorsan saniye aralığını daha uzun tutman gerekiyor.

Birde scale ve positiona da tik atman lazım. Scale ve position yazan yerde solundaki saat imgesine tıkla. Hepsini sıfırla. Sonra tekrar birdaha dene. Normal şartlarda olması gerekir. Eğer olmazsa ekran görüntüsü atar mısın motion bölümünü.
hocam buldum sıkıntıyı, render işlemi yaptığımda oluyor position keyframe atamaya gerek yok, programda yaptığım effectleri göremiyorum render almadan, şimdi problem bu

editizm

Moderatör
Moderatör
hocam buldum sıkıntıyı, render işlemi yaptığımda oluyor position keyframe atamaya gerek yok, programda yaptığım effectleri göremiyorum render almadan, şimdi problem bu
Çünkü olması gerekiyor normal şartlarda :) Sevindim çözümlenmesine

editizm

Moderatör
Moderatör

Program penceresinde "fx" simgesi yer alıyor sanırım onu kapattınız. Eğer fx simgesini göremiyorsanız, program penceresinin sağ alt kısmında + simgesi yer alır. Ona tıkladığınızda fx simgesini görürsünüz. Aktif haldeyse kapatın. Aksi taktirde yaptığınız hiçbir efekt -render almadan- program panelinde gözükmez.

Program penceresinde "fx" simgesi yer alıyor sanırım onu kapattınız. Eğer fx simgesini göremiyorsanız, program penceresinin sağ alt kısmında + simgesi yer alır. Ona tıkladığınızda fx simgesini görürsünüz. Aktif haldeyse kapatın. Aksi taktirde yaptığınız hiçbir efekt -render almadan- program panelinde gözükmez.
fx değilde render almamış bazı efekler render almadan görünmüyor ara render almış olsa sorun yaşamazdı :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar