Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

6000 Tlden Daha Ucuz Laptop

Öncelikle Merhaba.. Abimin Küçük Oğlu Laptop Almak İstiyor Maksimum Bütçesi 6000 Tl (6050 Olmaz) Önerebileceğiniz Laptoplar Varmı? Çocuk Laptopta Gündelik İşlerini Yapacak Boş Vakitlerinde Oyun Oynayacak Oynayacağı En Büyük Oyun Csgo Olur Oda Maksimum..

Teşekkürler..

keskin

Üye
Ben yardımcı olayım öncelikle şunu söylemeliyim 2 sene boyunca bilgisayarcıda çalıştım yazın ve kendimi bu işe adadım diyebiliriz.(Aklınızda Şüphe Kalmasın Diye söylüorum) Lİnk 1 : Link 2 :

Öncelikle Merhaba.. Abimin Küçük Oğlu Laptop Almak İstiyor Maksimum Bütçesi 6000 Tl (6050 Olmaz) Önerebileceğiniz Laptoplar Varmı? Çocuk Laptopta Gündelik İşlerini Yapacak Boş Vakitlerinde Oyun Oynayacak Oynayacağı En Büyük Oyun Csgo Olur Oda Maksimum..

Teşekkürler..
Bütçeyi 6000 demesen bi 1000 daha ekleyip monster önerirdim ama bu fiyata, keskin arkadaşın önerdiği güzel gibi bencede ...

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör

Teşekkürler..
Hocam Burası tasarım ve editörerin olduğu bir forum olduğu için cevap veren çok olmuyacaktır bence o yüzden donanım arşıvı forumda daha çok cevap alırsınız diye düşünüyorum orayada konu açın derim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar