Önemli - %99'umuzun bilmediği premiere pro özelliği!! | Spunkram Forum

Önemli %99'umuzun bilmediği premiere pro özelliği!!

Şu Anda Bu Konuyu Okuyan Kişi Sayısı:0

NeArarsan

Moderator
31 Mar 2021
1,656
877
113
Selamlar bropalar !
Bugün sizlere %99'umuzun bilmediği premiere pro'nun bir özelliğini tanıtacağım. Bazılarımız After effects'te graph editor olayını biliyordur. İşte bu özelliği mutlaka Premiere'de de arayanlar vardır. Bu özelliği yapmak için:

1.Öncelikle herhangi bir key frame'i videonuza verin.
2. Bütün keyframe leri effects controlden seçip , sağ tıklayın ve bezier seçeneğini seçin.
3. Sonra effects control panelinden verdiğiniz efektin mesela scale verdiniz yanındaki çizgiye tıklayın yani Scale'in yanındaki kronometrenin yanindaki çizgiye.
4. Yanda graph ayarı çıkar oradan istediğinizi yapın :D

Ben biliyordum diyenler yazabilirler .

Sorunuz olursa bana sorabilirsiniz:D

İyi forumlar!

Son düzenleme:

UBtrack

Üye
27 Nis 2021
225
113
43
www.youtube.com
Selamlar bropalar !
Bugün sizlere %99'umuzun bilmediği premiere pro'nun bir özelliğini tanıtacağım. Bazılarımız After effects'te graph editor olayını biliyordur. İşte bu özelliği mutlaka Premiere'de de arayanlar vardır. Bu özelliği yapmak için:

2. Bütün keyframe leri effects controlden seçip , sağ tıklayın ve bezier seçeneğini seçin.
3. Sonra effects control panelinden verdiğiniz efektin mesela scale verdiniz yanındaki çizgiye tıklayın yani Scale'in yanındaki kronometrenin yanindaki çizgiye.

İyi forumlar!
biliyodum ama güzel başkalarıda öğrendi kjblnkslasa

UBtrack

Üye
27 Nis 2021
225
113
43
www.youtube.com
Selamlar bropalar !

İyi forumlar!
bu bilgi en çok @ŞERİF DESK işine yarıcak (bütün işleri pr de yapma hastalığı var adamda) akjvskbjanks

NeArarsan

Moderator
31 Mar 2021
1,656
877
113
bunu afterda yaptım ama başka editlerde bazen kullanıyorum
zdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf

Son düzenleme:

UBtrack

Üye
27 Nis 2021
225
113
43
www.youtube.com
zdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf bqmegnbfhnghsfdghfghghsfghsfgzdnıufvhbwdıfuhvbuhwdfbvıqdewfb jqdaf
hadi gülüyim bende lakbjsnaoks

20 May 2021
1,210
675
113
bu bilgi en çok @ŞERİF DESK işine yarıcak (bütün işleri pr de yapma hastalığı var adamda) akjvskbjanks
Premier proyu afterden daha çok severim ayrıca nedenini bilmediğim şekilde after baya kasdığı için pr pro'ya yöneldim ama after efectsde öğreniyorum bu aralar, belki cr4ck hatasida olabilir başka biyerden cr4ck yükl3meyi düşünüyorum ozaman kasmassa afterde kullanıcam editlerimde

20 May 2021
1,210
675
113
Hastalık Değil pc si imkan vermiyor yoksa baya çabalıyor şerif.
4gb ram i3 3120m hd graphics 4000 le edit konularıma bakabilirisn.Şerif çalışkan çoçuk çok seviyorum kendisini.After effects öğrenmekte zorlanıyor o yüzden premiere kullanıyor premiereden güzel işlerde çıkarıyor
Sağolun beyler böyle yorumlar görünce çok mutlu oluyorum demmekki cidden bi işe yarıyomuşum birşeyleri başarıyormuşum diye. Allah razı olsun sizden :D

Dikkat

Sitemizde crackli, warez veya nulled içerik paylaşımı kesinlikle yasaktır.