Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Abone Ol Animasyonu

Öncelikle hepinize selamlar arkadaşlar YouTube camiasında yeniyim oyun videoları ile başladım. Geçenlerde ateşli Instagram animasyonu nasıl yapılır diye araştırma yaparken severek takip ettiğim canım ciğerim Onur Abinin videosuna denk geldim ve izleyerek yaptım. "Onur abinin de dediği gibi yapmayı biliyorsan tamplete kullan."
Ve şu sıralar hoşuma giden bı animasyonun nasıl yapıldığını öğrenmek için yardım istiyorum sizlerden "tugay gök" adlı youtuberın videolarında tek tek gelen like abone ol zil Animasyonu geliyor çok aradım lakin bulamadım nasıl yapıldığı hakkında bilgilendirme videosu veyahut mesaj atarsanız sizlere duacı olurum ilginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dilerim 👋🏻

Tyun

Üye
Öncelikle hepinize selamlar arkadaşlar YouTube camiasında yeniyim oyun videoları ile başladım. Geçenlerde ateşli Instagram animasyonu nasıl yapılır diye araştırma yaparken severek takip ettiğim canım ciğerim Onur Abinin videosuna denk geldim ve izleyerek yaptım. "Onur abinin de dediği gibi yapmayı biliyorsan tamplete kullan."
Ve şu sıralar hoşuma giden bı animasyonun nasıl yapıldığını öğrenmek için yardım istiyorum sizlerden "tugay gök" adlı youtuberın videolarında tek tek gelen like abone ol zil Animasyonu geliyor çok aradım lakin bulamadım nasıl yapıldığı hakkında bilgilendirme videosu veyahut mesaj atarsanız sizlere duacı olurum ilginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dilerim 👋🏻
İkincisoy vfx adli kanal var oradan bulabilirsin abi

Tyun

Üye
Ne demek abi yardımcı olurum elimden geldiğince kanalina abonede olurum güzelse icerikler

Kral dediğin kanalın vidyolarina baktım ama bulamadım bunlar genelde alt band tarzında ben tek tek gelenlerden istiyorum Tugay Gök isimli youtuber da var. Bu arada benim kanalım DuhanTv elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum lakin birşeyleri hiç bilmediğim halde izleyerek yapıyorum daha onur reis sayesinde daha iyi yerlere geleceğime daha iyi şeyler öğreneceğime inanıyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar