Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Adobe 2021 Programları Çarpı Sorunu

Sorxez

Üye
Arkadaşlar Adobe'nin 2021 sürüm programlarını kullanmaktayım fakat bir efekt attığım zaman videoya olsun herhangi bir şeye aşağıda resimdeki çarpı işareti çıkıyo ve ne yaptıysam olmadı. Bir bilgisi olan acil yardım ederse sevinirim..

resim_2021-05-05_000454.png

Bu After Effects'den bir görüntü. Aynısı Premiere'de de başıma geldi. Videoya lut atınca videonun ortasında kocaman çarpı işareti çıkıyor anlam veremedim :(

Arkadaşlar Adobe'nin 2021 sürüm programlarını kullanmaktayım fakat bir efekt attığım zaman videoya olsun herhangi bir şeye aşağıda resimdeki çarpı işareti çıkıyo ve ne yaptıysam olmadı. Bir bilgisi olan acil yardım ederse sevinirim..

Ekli dosyayı görüntüle 1619

Bu After Effects'den bir görüntü. Aynısı Premiere'de de başıma geldi. Videoya lut atınca videonun ortasında kocaman çarpı işareti çıkıyor anlam veremedim :(
Bir plug-in le alakası olabilir mi?

thaines

Üye
kullandığınız efektleri after effects 2020 sürümünde kayıt edip 2021 e aktardıysanız belki bu yüzden çalışmıyor olabilir

Sorxez

Üye
kullandığınız efektleri after effects 2020 sürümünde kayıt edip 2021 e aktardıysanız belki bu yüzden çalışmıyor olabilir
Yok ya bilgisayara format attım zaten sıfırdan After Effects 2021 kurdum (Premiere de aynı şekilde) ilk defa başıma böyle bişey geliyom şimdi pluginleri tekrardan kurmayı deneyeceğim.

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com

Ekli dosyayı görüntüle 1619

plugin lisans sorunu olabilir yada crackse uygulaman adobe bunu fark edip çarpı koyuyo olabilir plugini sil yeniden yükle yine oluyosa lisans sorunu olur

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar