Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Adobe lisansı satın almak

Merhaba gençler, bu işsizlik döneminde Adobe nin video montaj ve efect uygulamalarını merak sardım. Deneme amaçlı programları bilgisayarıma indirdim. Hoşuma gitti

Şimdi lisans almak istiyorum. Anladığım kadarıyla Adobe kendi sitesinden programı kiraya veriyor aylık ödeme programlari var. Ancak internette aradığımda hepsiburada sitesinde sadece photoshop programını bir miktar paraya satıyor. Başka bir sitede daha uygun fiyata key in gömülü olduğu programı veriyorlar. Benimde şu an sabit gelirim olmadığı için aylık ödemeden korkuyorum.

+Gömülü lisanlar orjinalmidir? Yasalmidir?
+Tüm programları kapsayacak şekilde en uygun satın almayı nasıl yapabilirim?
+Sizler hangi şekilde lisan aldınız?

46 yaşındaki bu abinizi bilgilendirirseniz çok sevinirim.

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Merhaba gençler, bu işsizlik döneminde Adobe nin video montaj ve efect uygulamalarını merak sardım. Deneme amaçlı programları bilgisayarıma indirdim. Hoşuma gitti

Şimdi lisans almak istiyorum. Anladığım kadarıyla Adobe kendi sitesinden programı kiraya veriyor aylık ödeme programlari var. Ancak internette aradığımda hepsiburada sitesinde sadece photoshop programını bir miktar paraya satıyor. Başka bir sitede daha uygun fiyata key in gömülü olduğu programı veriyorlar. Benimde şu an sabit gelirim olmadığı için aylık ödemeden korkuyorum.

Siz Tek programı sınırsız alabilirsiniz adobeden

NeArarsan

Üye

Pek bilgim yok ama buna bakın:

hfk

Üye
Örneğin bu sitede tek tek ve full gömülü lisans satıyorlar. Yasal ürünüdür?

Bu aynı crackli indirmek gibi bir şey ve bence tahmini olarak crackli program atıyorlar en güvenlisi lisans anahtarı alıp Adobe hesabına girerek aktif etmek ve Hepsiburada'da 1 yıllık lisans anahtarı satılıyordu tüm programları kapsayan. Fiyatı da sadece 1100 filandi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar