Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Adobe Lisanslı Satın Aldım Fakat VirüsTotal 3-4 Virüs Gösteriyor ?

Adobe programlarını kullanmak "Creative Cloud Tüm Uygulamalar" satın aldım. Lazım olanları indirdim fakat kurulumu yapmadan önce exe dosyalarını VirüsTotal sitesinde taratmak istedim.
Photoshop_Set-Up:
Premiere_Pro_Set-Up:
After_Effects_Set-Up:
Media_Encoder_Set-Up:

Temiz olsun, bilgisayara bir şey bulaşmasın diye crack kullanmak istemedim ama lisanslısında daha fazla virüs çıkıyor. Bu virüslerin bir sakıncası var mıdır bilen birileri veya yardımcı olabilecek var mı? Adobe programlarını satın almış arkadaşlar varsa kurulum exe dosyasını taratıp paylaşabilir misiniz sorun bir tek bende mi merak ediyorum.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Adobe programlarını kullanmak "Creative Cloud Tüm Uygulamalar" satın aldım. Lazım olanları indirdim fakat kurulumu yapmadan önce exe dosyalarını VirüsTotal sitesinde taratmak istedim.
Photoshop_Set-Up:
Premiere_Pro_Set-Up:
After_Effects_Set-Up:
Media_Encoder_Set-Up:

Temiz olsun, bilgisayara bir şey bulaşmasın diye crack kullanmak istemedim ama lisanslısında daha fazla virüs çıkıyor. Bu virüslerin bir sakıncası var mıdır bilen birileri veya yardımcı olabilecek var mı? Adobe programlarını satın almış arkadaşlar varsa kurulum exe dosyasını taratıp paylaşabilir misiniz sorun bir tek bende mi merak ediyorum.
Virüs değiller,bir sürü Anti-Virüs virüs bulmamış,dandirik Anti-Virüsler virüs bulmuş,temizdir.

Eğer,çok bilmiş Spunkram yetkilisi konumu kapatmasaydı,konumdan da yararlanabilicektin.

Virüs yok,F/P (False Positive)

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Virüs değiller,bir sürü Anti-Virüs virüs bulmamış,dandirik Anti-Virüsler virüs bulmuş,temizdir.

Eğer,çok bilmiş Spunkram yetkilisi konumu kapatmasaydı,konumdan da yararlanabilicektin.

Virüs yok,F/P (False Positive)
Spunkram yetkilisi olmadığın sürece, yetkililere sallamaya devam edebilirsin :')

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Photoshop_Set-Up:
Premiere_Pro_Set-Up:
After_Effects_Set-Up:
Media_Encoder_Set-Up:

Sorun yok, zaten imkansız virüs olması, koskoca Adobe.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar