Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adobe Media Encoder'ın neden crackleri yok?

Uzun zamandır Adobe Premiere Pro 2017'yi crackli kullanıyordum fakat adobe'dan uyarı gelince programları silip yeniden kurdum. Adobe Media Encoder hariç hepsini yapabildim ama onu bulamadım. Çok fazla araştırdım fakat maalesef son çıkan sürümlerinin crack versiyonu var. Bilgisayarım win7 olduğu için onları desteklemiyor. Bu konuda bi fikriniz var mı? Media Encoder olmadan video projelerini avi formatına vs çevirebilir miyim?

Uzun zamandır Adobe Premiere Pro 2017'yi crackli kullanıyordum fakat adobe'dan uyarı gelince programları silip yeniden kurdum. Adobe Media Encoder hariç hepsini yapabildim ama onu bulamadım. Çok fazla araştırdım fakat maalesef son çıkan sürümlerinin crack versiyonu var. Bilgisayarım win7 olduğu için onları desteklemiyor. Bu konuda bi fikriniz var mı? Media Encoder olmadan video projelerini avi formatına vs çevirebilir miyim?
Var xd?

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Hocam bilmiyordumda.Adobeden uyarı neden geldiki ?

Hocam bilmiyordumda.Adobeden uyarı neden geldiki ?
Ne yazdığını tam hatırlamıyorum ama orijinal adobe uygulamaları kullanmadığım için 1 ay sonra kaldırılacak gibi bir yazı çıkıyordu sürekli. Hepsini silip ayarları kurcalayınca gitti. Şimdi Media Encoder hariç hepsini geri yükleyebildim bi o kaldı sadece. 2017 veya 2015 sürümünü arıyorum fakat bu sürümleri de internetten bulamadım

Web sitesi
www.youtube.com
Ben cs6 kullanıyorum ae indirdiğimde media encoder da beraberinde indirildi crack işlemi sırasında bilenler bilir çevrimdışı şekilde amtlib.dll dosyası programın dosyaları içine atılır bu dosya her adobe uygulamasını crack yaparken kullanılır ben de geçtiğimiz günlerde photoshopu crack yapmak için kullanılan amtlib.dll dosyasını me nin dosyaları içine attım ve me açıldı:ROFLMAO:
------------
(isteyen deneyebilir olası sorunlardan ben sorumlu değilim)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar