Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adobe Premier Pro Hakkında Sorum Var

hdytz

Üye
Merhaba arkadaşlar bundan 7-8 ay önce bir leptop aldım. Aldığım pc de adobe premier pro 2018 bile kasiyor edit yapamiyorum. 

Bu pc de hangi surumu kullanmalıyım byardimci olabilirmisiniz ?

hdytz' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar bundan 7-8 ay önce bir leptop aldım. Aldığım pc de adobe premier pro 2018 bile kasiyor edit yapamiyorum. 

Merhaba hdytz,
Bilgisayarınızın özelliklerini biraz inceledim. Bu fiyata gayet güzel bir masa üstü bilgisayar alınırmış. 

Bilgisayarınızın kasmasinin ilk nedeni Ram 8Gb sınırda kalır. 8Gb daha ram eklerseniz rahatlayacaktir. 2. Neden de ekran kartı paylasimsiz onboard. Ekran kartı çok zayıf kalıyor. Bundan dolayı ramdan de yer.

Benim size önemle tavsiyem İlk fırsatta 8Gb ram ekleyin. Sonra da ilerleyen zamanda imkanınız olursa orta karar da olsa iş görecek bir ekran kartı taktirin.

İşlemciyi inceledim de orta üstü diye geçiyor. Başarılı bulunuyor bu durumda esas sorununuz RAM. Dediğim gibi Ekran kartı paylaşımlı olduğu için ramden harcıyor. 8Gb Ram daha taktırmak  size farz :)

hdytz

Üye
GiprisliHoca' Alıntı:
hdytz' Alıntı:

Merhaba hdytz,
Bilgisayarınızın özelliklerini biraz inceledim. Bu fiyata gayet güzel bir masa üstü bilgisayar alınırmış. 

Bilgisayarınızın kasmasinin ilk nedeni Ram 8Gb sınırda kalır. 8Gb daha ram eklerseniz rahatlayacaktir. 2. Neden de ekran kartı paylasimsiz onboard. Ekran kartı çok zayıf kalıyor. Bundan dolayı ramdan de yer.

Benim size önemle tavsiyem İlk fırsatta 8Gb ram ekleyin. Sonra da ilerleyen zamanda imkanınız olursa orta karar da olsa iş görecek bir ekran kartı taktirin.

İşlemciyi inceledim de orta üstü diye geçiyor. Başarılı bulunuyor bu durumda esas sorununuz RAM. Dediğim gibi Ekran kartı paylaşımlı olduğu için ramden harcıyor. 8Gb Ram daha taktırmak  size farz :)

Hocam bilgisayarı ben bu fiyata almadim aldığımda pc+Logitech mouse+sirt cantasi 4100₺ ye mal oldu. Ustelik ram olarak ne onerebilirsiniz hangi marka almaliyim ?

Web sitesi
www.instagram.com
Merhaba,
Bu özelliklerle Premiere Pro ve After Effects 2015 serilerini kullanabilirsin. Rahatça da kullanırsın kasma falan yaratmaz. (bilgisayarının özelliklerine baktığımızda.)

hdytz

Üye
Yahya Kağan Bektaş' Alıntı:
Merhaba,
Bu özelliklerle Premiere Pro ve After Effects 2015 serilerini kullanabilirsin. Rahatça da kullanırsın kasma falan yaratmaz. (bilgisayarının özelliklerine baktığımızda.)

Teşekkür ederim hocam :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar