Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş Alıyorum Adobe Premiere Pro Üzerinden Profesyonel Editörüm. Oyun, eğlence, Twitch kesitlerinizi sizin için Editleyebilirim.

Axretex

Üye
Başlıktan da anlaşıldığı gibi Adobe Premiere Pro Üzerinde gerçekten kaliteli işler çıkarabiliyorum.
İstediğiniz İçerik tarzına bağlı şekilde videolarınızı Editleyebilirim.
Örnekler;

ig: emirusull
Discord: idonthaveanickname#2605

ncl

Üye
Videolarini cok begendim. Montaj yaparken kullandigin klipler, ses efektleri videoya ayri bir hava katmis. Istedigin seyi Bionluk gibi freelancer sitelerinden yapmani oneririm.

Axretex

Üye
Videolarini cok begendim. Montaj yaparken kullandigin klipler, ses efektleri videoya ayri bir hava katmis. Istedigin seyi Bionluk gibi freelancer sitelerinden yapmani oneririm.
Öncelikle çok Teşekkür ederim. Freelancer sitelerinde keşfedilmesi zor olduğu için, biraz geç başlamayı düşünüyorum. Yavaş Yavaş gelir elde etmeye başlarsam zaten tam anlamıyla hedefimi oraya yönelteceğim.

• Beğendim
Tepkiler: ncl

ncl

Üye
Öncelikle çok Teşekkür ederim. Freelancer sitelerinde keşfedilmesi zor olduğu için, biraz geç başlamayı düşünüyorum. Yavaş Yavaş gelir elde etmeye başlarsam zaten tam anlamıyla hedefimi oraya yönelteceğim.
Bionluk'ta 5 aydir hesabim var, ne kadar aktif olursan ve portfolyolarin ilanlarin ne kadar sade ve guzel olursa o kadar alici aliyosun.

johnrambo

Üye
Başlıktan da anlaşıldığı gibi Adobe Premiere Pro Üzerinde gerçekten kaliteli işler çıkarabiliyorum.
İstediğiniz İçerik tarzına bağlı şekilde videolarınızı Editleyebilirim.
Örnekler;

ig: emirusull
Discord: idonthaveanickname#2605
Hocam.vidolarinizi goremedim ornek.baglanti var mi tekrar atabilir misiniz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar