Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adobe Premiere Pro yeni başlayacak kişiye öneriler

Melih Sak

Üye
Adobe Premiere Pro yeni başlayıcam arkadaşlar youtube da Onur Naci ile tanıştım çocukluğumdan beri video düzenleme işlerini hep merak etmişimdir foto düzenlemeleri falan da şimdi bu olayları yavaş yavaş yeni yeni öğreniyorken bu programı ücretli almak mı daha mantıklı yoksa creative cloud almak mı yoksa crack yüklemek mi şahsen ben lise 12. sınıf öğrencisiyim ve aylık creative cloud'un istediği rakamları zor karşılarım ama karşılarım ama o parayı geri kazanmam daha zaman istiyor daha çok yolum var çok öğrenmem gerekiyor beni bilgilendirir seniz çok mutlu olurum.

Vague

Üye
Adobe Premiere Pro yeni başlayıcam arkadaşlar youtube da Onur Naci ile tanıştım çocukluğumdan beri video düzenleme işlerini hep merak etmişimdir foto düzenlemeleri falan da şimdi bu olayları yavaş yavaş yeni yeni öğreniyorken bu programı ücretli almak mı daha mantıklı yoksa creative cloud almak mı yoksa crack yüklemek mi şahsen ben lise 12. sınıf öğrencisiyim ve aylık creative cloud'un istediği rakamları zor karşılarım ama karşılarım ama o parayı geri kazanmam daha zaman istiyor daha çok yolum var çok öğrenmem gerekiyor beni bilgilendirir seniz çok mutlu olurum.
Ben crack kullanmanızı öneririm -bunu önermem ne kadar doğrudur bilmiyorum- youtube rehber videoları sayesinde çok rahat öğrenebilirsin benim öğrenmemde Onur abinin yardımı büyük ve öğrendiğin şeyleri uygulamaya çalışırsan tam oturur.Kolay gelsin!

Melih Sak

Üye
Ben crack kullanmanızı öneririm -bunu önermem ne kadar doğrudur bilmiyorum- youtube rehber videoları sayesinde çok rahat öğrenebilirsin benim öğrenmemde Onur abinin yardımı büyük ve öğrendiğin şeyleri uygulamaya çalışırsan tam oturur.Kolay gelsin!
Creative cloud satın almayı daha mantıklı buldum ve abone oldum 3 gün kadar önce Onur abinin youtube kanalından premiere pro rehber videolarını izliyorum premiere'i öğrendikten sonra after efects öğrenmek istiyorum olabildiğince zaman ayırmak istiyorum bu işe aylarca veya yıllarca bu işle uğraşa bilirim sanırım çünkü hoşuma giden bir konu ve bu işten para kazanma kısmı da cabası tabi ki :D

Vague

Üye
Creative cloud satın almayı daha mantıklı buldum ve abone oldum 3 gün kadar önce Onur abinin youtube kanalından premiere pro rehber videolarını izliyorum premiere'i öğrendikten sonra after efects öğrenmek istiyorum olabildiğince zaman ayırmak istiyorum bu işe aylarca veya yıllarca bu işle uğraşa bilirim sanırım çünkü hoşuma giden bir konu ve bu işten para kazanma kısmı da cabası tabi ki :D
premiere pro ve after effects kullanmak gerçekten keyifli bol şans dilerim

MertKing

Üye
Sana ciddi görüşlerimi aktarayım; iki günde 200tl kazandığım vs. oldu her gün video editliyordum ama bir yerden sonra baymaya başladı. Çünkü hem dolar artıyor hemde emeğimin karşılığını alamıyordum. Günde 2 video kurgulasan ve günde 140Tl kazansan çok da fena para değil ama harcadığın zaman çok. Eğer ki Adsl internetin varsa kesinlikle para kazanamazsın ama programı öğrenirsin. Vdsl veya fiber alt yapın varsa zaten aylık 3.800Tl vs yürürsün. Edit , kurgu , upload derken bu işe toplam 11-12 saatini veriyorsun. Ama şunu unutma ki hep aynı yerde döner durursun. Okul okuyorsan düzenli ve istikrarlı devam edemezsin okulda kalırsın. Sana önerim şu şekilde; Premiere pro , Photoshop ve After Effects öğren ama bunları iş olarak yapma. Zamanını ingilizce öğrenmek ile geçir. Eğer ki iş ingilzicesi öğrenirsen bu sektörde asla işsiz kalmazsın hemde aynı yerde dönüp durmazsın. 70Tl ye bir Türke editörlük yapacağına 70$'a bir yabancıya editörlük yap. 2 kişiye 140Tl'den editörlük yapacağına iki kişiye 140$'dan editörlük yap. Gerçekten aylık 56.000Tl kazanıyorsun hemde.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar