Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adobe Premiere Pro Yükleme alan seçimi

Selam herkese, izlediğim bir videoda "Programın daha hızlı ve akışkan çalışması için programı sistemin yüklü olduğu diske kurmayın" diyordu. Windows C'de ise programı D'ye, editini yapıcağın videoları ise C'de tut tarzında birşeyler söylüyordu. Bu bilgilerin doğruluğunu tartışmak için açtım bu başlığı cevaplar gelirse sevinirim :). İyi çalışmalar...

Selam herkese, izlediğim bir videoda "Programın daha hızlı ve akışkan çalışması için programı sistemin yüklü olduğu diske kurmayın" diyordu. Windows C'de ise programı D'ye, editini yapıcağın videoları ise C'de tut tarzında birşeyler söylüyordu. Bu bilgilerin doğruluğunu tartışmak için açtım bu başlığı cevaplar gelirse sevinirim :). İyi çalışmalar...
bence öyle yapma, programı indireceğin yerin konumunu değiştirme, yaptığın şeyleri D de tut bence, yoksa bazı sorunlarla karşılaşabilirsin

Spunkram

Yönetici
Yönetici
aslında kısmen haklı, şu konuda haklı ki programı ssd ye kurmak sadece açılış hızını etkiler, onun dışında pek bir etkisi olmaz ama videoların ssd de olması demek programda çalışırken videoları daha hızlı işleyebilme imkanı sunar. yani edit yaparken programdan çok videoların nerde olduğu daha önemli. ancak yine de 2 ssd aynı anda çalışmıyorsa çok da bir manası yok gibi. çoook ufak detaylar bunlar. ben programı da videoları da ssd de bulundurarak çalışıyorum

Hakcaylier

Üye
lme imkanı sunar. yani edit yaparken programdan çok video
aslında kısmen haklı, şu konuda haklı ki programı ssd ye kurmak sadece açılış hızını etkiler, onun dışında pek bir etkisi olmaz ama videoların ssd de olması demek programda çalışırken videoları daha hızlı işleyebilme imkanı sunar. yani edit yaparken programdan çok videoların nerde olduğu daha önemli. ancak yine de 2 ssd aynı anda çalışmıyorsa çok da bir manası yok gibi. çoook ufak detaylar bunlar. ben programı da videoları da ssd de bulundurarak çalışıyorum
Premiere Pro 2020 stabil olarak çalışıyormu artık. Güncellemelimiyim yoksa 2019'dan devam mı etmeliyim ?

Anladım bende minimal olduğunu düşünüyorum zaten 2 ssd kullanmaya başlarsam bende öyle çalışabilirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar