Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Adobe programlari icin test sürümünü baslatamiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Web sitesi
www.keremakin.com
Merhaba arkadaslar,

Adobe programlarinin test sümünü nedense baslatamiyorum. 7 günlük test sürümünü baslatmak istedigimde asagidaki gibi hata veriyor. Daha önce adobe'nin programlarini kullanmadim ve test sürümünü denemedim. Ilk defa denemek icin kurdum ama böyle bir hata aliyorum.

Yazilarin almanca oldugunun farkindayim, Türkce kurmak istedim, ama kurulmadi, sistem almanca oldugundan.
Ama yine de belki görsel olarak hata sizlere tanidik geliyordur diye eklemek istedim.

Unbenannt.JPG

Merhaba arkadaslar,

Adobe programlarinin test sümünü nedense baslatamiyorum. 7 günlük test sürümünü baslatmak istedigimde asagidaki gibi hata veriyor. Daha önce adobe'nin programlarini kullanmadim ve test sürümünü denemedim. Ilk defa denemek icin kurdum ama böyle bir hata aliyorum.

Yazilarin almanca oldugunun farkindayim, Türkce kurmak istedim, ama kurulmadi, sistem almanca oldugundan.
Ama yine de belki görsel olarak hata sizlere tanidik geliyordur diye eklemek istedim.

Ekli dosyayı görüntüle 1384
Mavi olan tuşa tıklaman lazım galiba, kostenloses yazana

Web sitesi
www.keremakin.com
Bütün yazıları çeviriden çevirdim ama hatayı bir türlü anlamadım
Aynen ben de cözemedim.
Ama simdi tekrar denedim. Programi baslattigimda bu sefer farkli butonlar cikti. "Dene sürümü ile devam et" ve "satin al".
Devam et dedigimde bu sefer calisti. Sanirim adobe sunucu tarafindaydi sorun. Simdi oldu, nasil olduysa.

Tesekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar