Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ae logo boyutu sorunu

furkan_60

Üye
after effectsde bir intro üzerinde çalışmam lazım logoyu adam pdf halinde yolladı pdf logo normal ve butun olarak gozukuyor fakat after effectse attıgım zaman logonun bir kısmı gidiyor Ekran Görüntüsü (71).pngEkran Görüntüsü (70).png

bu sorunu bilen bir arkadaş varsa gerçekten cok sevınırm

edit : bide siz kendı programınızda deneyebilirseniz cok ıyı olur sorunun kaynagını bulabılırız belkı isterseniz atayım pdf yi

edit 2 : sorunun cozumu bulamadım ama benbde pdf den açıp ekran goruntusu alıp logoyu kestım yardımcı olmaya calısan arkadaşlara teşekkurkler :)

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (70).png
    Ekran Görüntüsü (70).png
    140 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
after effectsde bir intro üzerinde çalışmam lazım logoyu adam pdf halinde yolladı pdf logo normal ve butun olarak gozukuyor fakat after effectse attıgım zaman logonun bir kısmı gidiyor Ekli dosyayı görüntüle 2583Ekli dosyayı görüntüle 2581

bu sorunu bilen bir arkadaş varsa gerçekten cok sevınırm
Hocam o compositionun yanında layeri kapatın compositiona gelin scale küçültün sorun çözülecektir.
Birde o kadar sekme açık baya bir ramınız gidiyor kapatmanızı öneririm

furkan_60

Üye
Hocam o compositionun yanında layeri kapatın compositiona gelin scale küçültün sorun çözülecektir.
Birde o kadar sekme açık baya bir ramınız gidiyor kapatmanızı öneririm
teşekkürler ama maalesef duzelmedı photoshopa fln da attıgımda aynı sonucu alıyorum acaba pdf de normal gozukuyor ama pdf sıkıntılı olabilirmi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar